به یک بچه کوچک مراجعه کنید با افتخار از کیت میدلتون بپرسید آیا او یک شاهزاده است؟

[ad_1]

از دهان بچه ها ، حقیقت … چیزی. نکته این است که ، بچه ها فیلتر ندارند. شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون هنگام سفر سلطنتی فعلی خود به اسکاتلند ، از اورکنی ، مجمع الجزایر جزایر بازدید کردند. در حالی که آنجا بودند ، به برخی از کودکان خردسال که برای دیدن آنها جمع شده بودند سلام برسانند.

یک بچه ، یک جوان نجیب زاده با کت آبی ، مستقیم به میدلتون اشاره کرد و پرسید ، “آیا شما یک شاهزاده هستید؟” خم شد و به چشمانش نگاه کرد ، میدلتون سرش را تکان داد و پاسخ داد: “من یک شاهزاده نیستم.” بچه ها دیگر با رنگ آبی به پسر پیوستند تا انواع سوالات سختگیرانه پیگیری را که ما در رسانه ها همیشه باید برای پیگیری حقیقت استفاده کنیم ، بپرسیم: “آیا شما یک شاهزاده خانم هستید؟”

از نظر فنی ، کیت میدلتون نیست. شاهزاده ویلیام البته یک شاهزاده است و دو نفر آنها دوک و دوشس کمبریج هستند. در اسکاتلند ، آنها با عنوان های ارل و کنتس استراترن شناخته می شوند … اما اجازه دهید موهای سلطنتی را تقسیم نکنیم ، به خصوص وقتی کیت بسیار آراسته است. او می خندد و سرش را تکان می دهد و گویا می گوید بله. به اندازه کافی نزدیک

صحبت از پرنسس ها ، دوشس کاترین همچنین در این سفر به مادرشوهر فقید خود شاهزاده دایانا ادای احترام کرد و کت و شلوار دامن آبی را به تن کرد که شباهت زیادی به کتانی داشت که دیانا در دهه 90 پوشیده بود.

ایستگاه دیگر تور اسکاتلند برای این زوج Fife بود ، شهری که در آن در دانشجویان دانشگاه سنت اندروز ملاقات کردند. در حالی که در آنجا بودند ، آنها با مراقبان جوان فایف در “قایقرانی بادی” شرکت کردند. این زوج متاهل قبل از اینکه رابطه عاشقانه شود ، دو سال اول حضور در مدرسه با هم دوست بودند ، اما البته این جرقه لحظه اولین دیدار آنها بود.

“هنگامی که من برای اولین بار با کیت آشنا شدم ، می دانستم چیز خاصی در مورد او وجود دارد. ویلیام در مصاحبه نامزدی خود ، که کیت اضافه کرد ، “من می دانستم که احتمالاً چیزی وجود دارد که می خواهم در آنجا کشف کنم.” در واقع من فکر می کنم که وقتی شما را ملاقات کردم ، قرمز روشن رفتم و به نوعی خجالت کشیدم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>