بولداگهای فرانسوی لیدی گاگا به سرقت رفته است

[ad_1]

به گزارش سی ان ان ، سگ واکر لیدی گاگا چهارشنبه شب 24 فوریه در هالیوود مورد اصابت گلوله قرار گرفت. تیرانداز همچنین دو بولداگ فرانسوی خواننده ، کوجی و گوستاوو را به سرقت برد. واگ سگ واگا “به خوبی بهبود می یابد” ، در هر CNN.

سخنگوی اداره پلیس لس آنجلس فاش کرد که این سرقت در ساعت 9:40 بعد از ظهر چهارشنبه شب در خیابان سیرا بونیتا در هالیوود رخ داده است ، مردم گزارش ها. گفته می شود مظنون مرد ، که گمان می رود سگ ها را گرفته باشد ، از یک اسلحه نیمه اتوماتیک استفاده کرده و با اتومبیل از صحنه گریخته است.

پدر ژاگوتا ، پدر گاگا ، به فاکس نیوز گفت: “تمام خانواده ما ناراحت هستند و دعا می كنند كه كوجی و گوستاو آسیب نبیند.” “به ما کمک کنید تا این خزشها را بگیریم.” گاگا به هر کسی که اطلاعاتی در مورد سگ ها داشته باشد 500000 دلار پاداش می دهد. با هرگونه سرنخ می توانید از طریق [email protected] ایمیل ارسال کنید.

لیدی گاگا در حال حاضر در ایتالیا است و تولید این فیلم را آغاز می کند گوچی، که در آن او نقش پاتریزیا رگیانی را بازی می کند. (او در کنار آل پاچینو ، جارد لتو و آدام درایور بازی خواهد کرد ؛ این فیلم در حال حاضر سر و صدای زیادی دارد.) او سالها یک مادر سگی برای کوجی و گوستاو بوده است. او همچنین سگ دیگری به نام خانم آسیا دارد که او را نگرفتند. عشق او به حیوانات خانگی اش با دیدن شبکه های اجتماعی او مشهود است. گاگا حتی یک صفحه اینستاگرام برای خانم آسیا دارد.

در سال 2015 ، میس آسیا بخشی از فعالیت مربیان گاگا شد. “من به خانم آسیا بسیار افتخار می کنم!” او در بیانیه ای گفت. “او جلوی دوربین یک آدم طبیعی است. من واقعاً عاشق این هستم که ببینم بهترین دوست من یک ستاره است. ” یک سال قبل ، او با گاگا روی جلد بازار هارپر شماره سپتامبر.

توله سگهای لیدی گاگا بخش عمده ای از خانواده او هستند. ما امیدواریم که کوجی و گوستاو پیدا شده و به سلامت به خانه برگردانده شوند.

ما با ارسال هرگونه اطلاعات بیشتر ، این پست را به روز می کنیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>