بیانسه فقط برخی از عکسهای نادر از دوقلوهای خود را به اشتراک گذاشته است – و یک سلفی جدید دوقلو با آبی

[ad_1]

مشخص است که بلو آیوی کارتر در حال آموختن چیزهای زیادی از مادرش ، بیانسه است. نمایشگاه A: این سلفی جدید ، که در آن کودک 9 ساله دقیقاً همان ژست موسیقی مادر خود را زد.

چهارشنبه ، 31 مارس ارسال شده است ، تصویر جدید یک لحظه کم نظیر خانوادگی نولز-کارتر است. اینستاگرام بی بیشتر تمایل به مراقبت بیشتری دارد ، اما به نظر می رسد او در برابر به اشتراک گذاشتن عکسهای شیرین خانواده اش که از یک روز ساحل لذت می برند مقاومت نکرد.

در تصاویر دیگر از همان پست ، دختر کوچک بی ، مولانا ، را با لباسی رنگارنگ می بینیم و پسرش ، سیر (نیز دوقلوی مولوی) را در کنار اقیانوس لرزاند. به نظر می رسد خانواده از ناهار در ساحل نوبو مالیبو لذت می بردند. بیانسه و بلو آیوی همچنین مانیکورهای خود را در کنار کد QR برای منوی نقطه داغ نشان دادند.

بر اساس ایمیل روزانه، مادر و دختر هر دو برای تاریخ ناهار خود کت های جین آبی به تن داشتند ، در حالی که جی زی و شوهر / پدرشان در سانتا مونیکا با دوستان غذا می خوردند.

علاوه بر شکستن رکورد بیشترین جوایزی که یک زن در تاریخ آکادمی ضبط برنده شده است ، بیانسه همچنین در گرمی های 2021 مادر افتخار می کند. در همان شب ، بلو آیوی به دلیل شرکت در موزیک ویدئو “دختر پوستی قهوه ای” جایزه گرفت و او را به دومین جوان ترین برنده گرمی تبدیل کرد.

بی در طی یکی از سخنرانی های پذیرش خود فریاد ویژه ای به بچه هایش داد. وی گفت: “من می دانم که دخترم دارد تماشا می کند.” “دو دختر و پسرم ، همه شما تماشا می کنیم. تبریک می گویم ، آبی. او امشب یک گرمی را به دست آورد. من خیلی به شما افتخار می کنم ، و من افتخار می کنم که مادر شما ، همه مادران شما هستم. Y” همه نوزادان من هستند. و من به همه افتخار می کنم. من خیلی دوستت دارم ، سنگ من. از شب خود لذت ببر. متشکرم

خیلی شیرین! چه کسی فکر می کند بی و بلو باید آلبوم مشترک بعدی بسازند؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>