بیانسه و جی ز فقط 13 سال ازدواج را با سفر به وگاس جشن گرفتند

[ad_1]

خوش شانس شماره 13! قدرتمندترین زوج موسیقی ، بیانسه و جی ز ، فقط 13 سال ازدواج خود را با یک سفر سریع به لاس وگاس جشن گرفتند ، مانند شما.

همسران “مست عاشق” در 4 آوریل 2008 ازدواج کردند. شما می توانید نگاهی اجمالی به عروسی آنها – به علاوه لحظات شیرین و صریح دیگر از رابطه آنها – در فیلم “با تو بمیر” که در نهمین سالگرد انتشار آنها منتشر شد:

امسال بی یک ویدیو انداخت ، اما او عکس های مهمانی دو نفره آنها را به اشتراک گذاشت. در یک سری از تصاویر فوری به نام “Sin City” و ارسال شده به وب سایت وی ، بی و جی زی با یک جت شخصی و صرف غذا در Cipriani Vegas نشان داده می شوند.

او همچنین لباس توئید و جوراب شلواری ، کیف پول کلاچ دارای مخروطی و عینک آفتابی را به نمایش گذاشت. این نگاهی است که شر هوروویتز تصویب می کند و بدیهی است که ما نیز آن را دوست داریم. JustJared گزارش می دهد که گروه توسط الساندرا ریچ ساخته شده است ، در صورتی که بخواهید یکی را برای خودتان جمع کنید.

به نظر می رسید که بیانسه مخصوصاً در کفش های قرمز خود با یک روبان سیاه قرار دارد. من به معنای واقعی کلمه به یک دلیل التماس می کنم تا این لباس را بپوشم (نسخه ناک اوت) پس از همه گیری. ممکن است فقط یکی را آرایش کنید!

به نظر می رسد که این زوج قدرت در حالی که برای قرار ملاقات ویژه خود رفته بودند ، سه بچه خود ، بلو آیوی ، مولوی و آقا را در خانه رها کردند. اما مانند بسیاری از خانواده ها ، نولز-کارترس در طی همه گیری ، وقت زیادی را با هم می گذرانند. مادر و دختر اخیراً جوایز گرمی را با هم برنده شدند و سپس خواننده “Black Is King” بچه هایش را برای یک روز ساحل بیرون برد. بی در گرمی ها در مورد بچه هایش گفت: “من می دانم که دخترم دارد تماشا می کند. دو دختر و پسرم ، همه شما را تماشا می کنند. تبریک می گویم ، آبی. او امشب برنده یک گرمی شد. من خیلی به شما افتخار می کنم ، و من من بسیار افتخار می کنم که مامان شما هستم ، همه مادران شما. همه شما بچه های من هستند و من به همه شما بسیار افتخار می کنم. من خیلی شما را دوست دارم ، سنگ من. شب خود را لذت ببرید. متشکرم.

13 سال با هم تبریک می گویم ، بی و جی!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>