بیلی ایلیش تازه بلوند پلاتین رفت و به نظر باورنکردنی است

[ad_1]

بدترین هنرمند جهان می تواند یک کارتون دو رنگ از بیلی ایلیش بکشد و همه می دانند که آن کیست. موهای تیره او با یک سبز سبز نئونی امضا شده است – پاسخ پانک ژنرال Z به دم اسبی آریانا گراند یا یال پرپشت هری استایلز. جز … از بین رفته است دیگر وجود ندارد بله ، تصور غیرقابل تصور اتفاق افتاده است: بیلی الیش موهای خود را همه یک رنگ ساخته است. و آن رنگ بور پلاتین است.

تمام وقت خود را برای پردازش این اطلاعات اختصاص دهید. برنده گرمی اولین بار در اینستاگرام ظاهر جدید خود را ارائه داد ، ابتدا فیلم کوتاهی از خود را به صورت فریم از پایین منتشر کرد ، موهای خود را به عقب انداخت و سپس به دوربین لبخند زد. او موی چتری ، قطعاً اصلاح و شاید چند لایه دارد. او همچنین یک ژاکت کش باف پشمی با تزئین “G” ، موسیقی باند / نوسان بزرگ در این کلیپ دارد ، و به نظر می رسد که او در یک صحنه صدا حضور دارد. حدس می زنیم او در حال فیلمبرداری یک موزیک ویدئو با موضوع جوراب است. عنوان ، “آیا درست حدس زدید؟” اشاره به تحریک رنگ جدید او در Instagram Stories دارد.

در یکی دیگر از پست های اینستاگرامی ، با عنوان “من را خرج کن” ، الیش نگاه واضح تری به “انجام” جدید ، که در عکس پروفایل او نیز وجود دارد ، داد.

فقط یک ساعت پس از ارسال عکس ، نظرات مملو از پیام های حمایتی و شکلک ها شد.

در ماه دسامبر ، الیش به طرفدارانش گفت که بعد از مستند خود برای اولین بار رنگ موی جدیدی ارائه می دهد ، جهان کمی تار است.

وی گفت: “این پایان دوره خواهد بود.” “من می خواهم دوره جدیدی به تو بدهم. من اطلاعیه هایی دارم که باید اعلام کنم. من برخی از گه برای خاموش کردن. به هر حال مهم نیست. مرا تنها بگذارید و بگذارید با موهای لعنتی ام که مدت طولانی است زندگی کنم. ”

اگر احساس می کنید که خودتان از مواد سفید کننده استفاده می کنید ، پیش بروید و نکات ما را در مورد پلاتین رفتن بدون سرخ کردن پوست سر خود بخوانید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>