بیلی ایلیش رکورد سال خود را در گرمی به مگان تو استالیون اختصاص داد

[ad_1]

بیلی ایلیش با “همه چیزهایی که می خواستم” رکورد سال گرمی را به خانه برد – و در سخنرانی خود مگان تی استالیون را که به گفته او باید برنده این جایزه می شد ، مورد توجه قرار داد.

ایلیش گفت: “این برای من بسیار شرم آور است.” مگان ، دختر ، می خواستم در مورد چگونگی استحقاق این سخنرانی بنویسم ، اما بعد مثل این شدم: “به هیچ وجه آنها نمی خواهند مرا انتخاب كنند.” من مثل این بودم که “مال خودش است.” شما لیاقت این را دارید. شما یک سال داشتید که به نظر من غیرقابل سقوط است. شما یک ملکه هستید. من می خواهم گریه کنم و فکر می کنم چقدر دوستت دارم. شما خیلی زیبا هستین. شما خیلی با استعداد هستید شما سزاوار همه چیز در جهان هستید. من مدام به تو فکر می کنم من همیشه ریشه شما را می گیرم. شما صادقانه لیاقت این را دارید. واقعاً این به او می رسد. آیا می توانیم فقط مگن استیون را تشویق کنیم؟ “

جوان 19 ساله سپس افزود: “اما متشکرم ، همچنین. من واقعاً این را می دانم با تشکر از فرهنگستان ممنون از رینگو [Starr, who presented the award]. دوستت دارم. من تیمم را دوست دارم. ممنون که منو دیدی از برادرم ، فینئاس متشکرم. با تشکر برای انجام این کار دوستت دارم. متشکرم.”

پاسخ ها به سخنرانی الیش متفاوت بود ، و بسیاری از مقایسه ها با زمان جارو کردن آدل در گرمی های 2017 اما فریاد زدن بیانسه لیموناد.

یک نفر در توئیتر خود نوشت: “مکلمور ، آدل و بیلی ایلیش همه سخنرانی” من برنده شدم اما یک هنرمند سیاه پوست لیاقت این را داشت “را انجام داده اند و حتی در صورت صحیح بودن آنها ، برای همه افراد شرم آور است.

شخص دیگری اضافه کرد: “بیلی و آدل جایزه های آنها را پذیرفتند و گفتند که لیاقت آن را ندارند ، اما آنها را رها نمی کنند.”

بیلی ایلیش همچنین گرمی بهترین آهنگ نوشته شده برای رسانه های تصویری را برای “هیچ وقت برای مردن” به خانه برد. همچنین مگان تو استالیون یک شب عالی را پشت سر گذاشت و برنده بهترین هنرمند جدید ، بهترین اجرای رپ و بهترین آهنگ رپ شد (هر دو برای ریمیکس “Savage” با بیانسه). برای لیست کامل برندگان ، اینجا را کلیک کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>