بیل کازبی از زندان آزاد خواهد شد

[ad_1]

کمدین و بازیگر بیل کوزبی ، سوژه یکی از پرونده های پر مخاطب دوران Me Too ، به زودی یک مرد آزاد خواهد بود.

این ستاره 83 ساله در سال 2018 به جرم تجاوز جنسی محکوم شد و از آن زمان بیش از دو سال از محکومیت 3 تا 10 ساله را در تأسیسات نزدیک فیلادلفیا گذرانده است. آندره کنستاند ، کارمند دانشگاه تمپل ، کوزبی را به مواد مخدر و آزار و اذیت در سال 2004 متهم کرد. CNBC توضیح می دهد که این اتهامات در سال 2015 ، درست قبل از انقضای مهلت قانونی ، مطرح شده است. در دادگاه اول ، قاضی به یکی دیگر از قربانیان کوزبی اجازه داد تا شهادت دهند – اما پس از بن بست هیئت منصفه ، به پنج متهم دیگر اجازه داده شد در دادگاه دوم صحبت کنند که منجر به محکومیت شد. از شهادت برای نشان دادن الگویی از رفتار استفاده شد. در سال 2015 ده ها متهم دیگر به ثبت رسیدند.

در سال 2018 ، كنستاند شجاعانه و فصیحانه درباره این حادثه و تأثیر آن صحبت كرد و گفت: “در طول حمله من فلج و كاملا درمانده شدم. نمی توانستم دست و پاهایم را حرکت دهم. نمی توانستم صحبت کنم یا حتی هوشیار بمانم. من کاملاً آسیب پذیر و قادر به محافظت از خودم نبودم. بعد از حمله ، من مطمئن نبودم که واقعاً چه اتفاقی افتاده است ، اما درد بسیار زیاد بود. شرم آور طاقت فرسا بود. اعتماد به نفس و گیجی مانع می شود که مانند معمول به خانواده یا دوستانم رجوع نکنم. کاملاً احساس تنهایی می کردم و نمی توانم به کسی ، از جمله خودم اعتماد کنم. ” می توانید بیانیه کامل وی را در اینجا بخوانید.

دادگاه عالی پنسیلوانیا روز چهارشنبه ، 30 ژوئن ، حکم داد که این شهادت اضافی در دادگاه دوم ، آن را آلوده کرد و با استناد به “توافقی که با دادستان قبلی داشت” ، کلیه اتهامات علیه این بازیگر را لغو کرد. اما جزئیات این توافق هنوز مشخص نیست. رسانه های خبری گزارش می دهند که حکم جدید از محاکمه مجدد جلوگیری کرده و محکومیت وی برای همیشه لغو شده است.

ما شما را از هرگونه تحول مطلع خواهیم کرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>