بیماری همه گیر تعدادی از سلامت روان ما را انجام داده است. این رویداد رایگان می خواهد به بهبود زنان کمک کند

[ad_1]

این مقاله بخشی از مجموعه ای از رهبران اندیشه است که مرحله (مجازی) را برای آنها به نمایش می گذارند جرات مراقبت از خود را داشته باشید، یک رویداد رایگان به منظور کمک به زنان در هرجایی است که می توانند سلامت روحی ، عاطفی و جسمی خود را بازیابی کنند – مهم نیست که در کجا در سفرهای سلامتی خود هستند. اینجا کلیک کنید برای پیوستن به حزب در ساعت 3 بعدازظهر ET / 12 بعد از ظهر PT روز دوشنبه ، 10 مه.


حتی وقتی زنان بیشتری به نیروی کار می پیوندند ، ما اغلب بیشتر کارها را در خانه نیز انجام می دهیم. نه فقط پخت و پز و تمیز کردن ، اما جزئیات نامرئی که به یک خانواده اجازه می دهد – و آنها را با هم نگه دارد. این همان چیزی است که آرلن کاپلان دانیلز ، جامعه شناس ، یک بار آن را “کار درگیر در ساخت اجتماعی زندگی روزمره” توصیف کرد. این “کار واقعی” یا سنگین وزن نیست. این “چه موقع معاینه سگ است؟” و “دانش آموز کلاس دوم برای پروژه مدرسه خود به چه نوع مقوایی نیاز دارد؟” اینها س theالاتی است که زنان همزمان می یابند و به آنها پاسخ می دهند – بارها و بارها ، هر ساعت بیداری هر روز.

وخیم تر شدن مرزهای زندگی کاری ناشی از همه گیری ، این عدم تعادل جنسیتی را تشدید کرده و زنان را مجبور کرده است یک سوال دیگر بپرسند: واقعاً ارزش؟ برای نویسنده ایوا رودسکی ، که برای کتابش از کاپلان دانیلز استفاده کرده است بازی جوانمردانه، جواب در جایی از اتومبیل او ، در میان پمپ پستان ، قرارداد مشتری و برخی از زغال اخته بود.

رودسكی در حالی كه آخرین كتاب برای دومین كتابش را ندیده بود ، می گوید: “” در بخش های كار جنسیتی كارشناس شوید “در كلاس سوم در دفتر خاطرات من نبود. در عوض ، او مسیر شغلی خود را در طی “خرابی در کنار جاده بر روی زغال اخته خارج از فصل” پیدا می کند. در وسط یک روز آشفته کار و مشاغل خانگی ، او از شوهرش متنی دریافت کرد: “من تعجب می کنم که تو زغال اخته نگرفتی.” پیام شش کلمه ای برای او حس می کرد یک رسید است و ارزش آن به اندازه پیام او نبود. آنچه رودسكی مدتها به آن مشكوك بود تأیید كرد: اینكه هر وظیفه مراقبت از منزل و كودك به طور پیش فرض – یا به قول خودش “تقصیر او” شده است.

رودسکی می گوید: “من یک قلم بین پاهایم داشتم تا قراردادها را مشخص کنم.” “من داشتم رانندگی می کردم تا پسر بزرگم را از برنامه انتقالی کودک نوپای خود انتخاب کنم و هر وقت ترمز می گرفتم قلم در واژن من را خنجر می زد. این قلم استعاره روز بود: چاقو خوردن در واژن. من احساس کردم که خانواده و شوهرم را به دلیل عدم تأمین نیازهای اسموتی خود ناکام می گذارم. ”

چگونه کسی با چنین قدرت حرفه ای – مدرک حقوق هاروارد و شغل مدیریت بنیاد در JP Morgan – خود را در ازدواجی یافت که وظیفه عمده کارهای خانه خانواده اش را نیز بر عهده داشت؟

در آن لحظه خرابی کنار جاده ، او از تنها بودن فاصله داشت. حتی در بسیاری از خانوارهایی که مرد زوج دگرجنس خواه معتقد است زن و مرد با هم برابر هستند ، باز هم فرض بر این است که بیشتر کارهای خانه به عهده زن است. طبق اعلام سازمان ملل ، زنان حداقل دو و نیم برابر بیشتر از مردان در خانه کار بدون مزد انجام می دهند. به معنای عملی ، این باعث محدود شدن چشم اندازهای حرفه ای ما می شود – زمان کمتری برای کار مزد یا دنبال کردن مدارک تحصیلی – و از نظر شخصی ، زمانی را که می تواند صرف سرگرمی ها ، دوستی ها یا خودکاوی شود ، می بلعد. بنابراین تقسیم نابرابر کار خانگی می تواند هویت زن را از بین ببرد.

در جریان رویداد مجازی جرات مراقبت از خود در هفته آینده ، رودسکی مفهوم “زمان اسب شاخدار” را کشف خواهد کرد – فضایی که زنان می توانند مهارت ها ، علایق و علاقه های آنها را “سرزنده” نگه دارند.

RSVP اینجا

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>