بینندگان بیرحمانه تابستان درباره اینکه چه کسی دروغ می گوید واقعا اختلاف دارند: کیت یا ژانت

[ad_1]

تابستان بی رحمانه اینترنت تقسیم شده است – واقعاً ، واقعی ، واقعاً تقسیم شده است.

این نیز تقسیم عادی رسانه های اجتماعی نیست. به طور معمول ، وقتی یک نمایش قطبی است ، به این دلیل است که مردم یا آن را دوست دارند یا از آن متنفرند. همه وسواس دارند تابستان بی رحمانه– این مسئله نیست.

مشکل این است که بفهمیم چه کسی دروغ می گوید: کیت یا ژانت. ما چهار قسمت از فصل هستیم و هنوز هم یک معما کامل است.

برای افراد ناآگاه ، بگذارید تا سرعت شما را جلب کنم (احتیاط ، اسپویلرهای سبک در پیش است) تابستان بی رحمانه در طول سه تابستان اتفاق می افتد و دیدگاه های متناوب دارد. اولی از ژانت (كیارا اورلیا) ، یك دختر خجالتی و بی حوصله ، و دومی كیت (اولیویا هولت) ملكه محبوب عروسی است. وقتی کیت به طرز مرموزی ناپدید می شود ، ژانت اساساً کیت می شود ، دوستانش را به فرزندی می گیرد و حتی دوست پسرش را می دزدد. اما وقتی کیت یک سال بعد پیدا می شود ، دنیای ژانت نابود می شود. کیت نه تنها آسیب دیده است ، بلکه او یک اتهام تکان دهنده را مطرح می کند: اینکه ژانت در ناپدید شدن او دست بازی کرده است.

اکنون ، برای اسپویلرهای بزرگ: کیت توسط دستیار مدیر جدید مدرسه آنها ، مارتین (بلیک لی) ربوده شد و در زیرزمین خود زندانی نگه داشت. او ادعا می کند که ژانت اره او را در زیرزمین گفت و هیچکس راجع به آن چیزی نگفت – ماهها گذشت و او هنوز در اسارت ماند. ژانت این را انکار می کند. و نکته اینجاست: با هر قسمت ، مرزهای بین واقعیت و داستان تارتر می شوند. یک ثانیه ، شما ژانت را باور داری. مورد بعدی ، شما کیت را باور دارید. هر کسی که با او تماشا کرده ام و این برنامه را تماشا می کند واقعاً تصوری ندارد که چه کسی حقیقت را می گوید. من هم ندارم

البته که باعث سرگرمی گفتمان توییتر می شود. نمونه ای از طیف گسترده ای از را مشاهده کنید تابستان بی رحمانه نظرات ، در زیر

یکی از طرفداران در توییتر نوشت: “هر شب من شخص دیگری را باور می کنم.” (یکسان.)

“WTF در جریان است ، OMG به چه کسی اعتقاد دارم؟” شخص دیگری نوشت. متأسفانه ، من همچنین نمی دانم چه خبر است و چه کسی را باید باور کرد. آیا تو؟ آیا کسی؟ تنها چیزی که به طور قطعی می دانم این است که نمی توانم صبر کنم تا بیشتر تماشا کنم.

تابستان بی رحمانه سه شنبه ها ساعت 10 شب ET در Freeform و چهارشنبه ها در Hulu پخش می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>