بیوه سیاه سرانجام تاریخ انتشار می یابد

[ad_1]

دست و پا زدن سرانجام. پس از سالها تجمع طرفداران برای دادن تنها زن اصلی انتقام جویان ترکیب فیلم خودش ، دیزنی / مارول سرانجام ساخته شده است عنکبوت تلنگر – و سپس هنگامی که همه چیز در طی همه گیر شدن همه چیز خاموش شد ، آن را از سینماها بیرون کشید. این فیلم ماه ها در هاله ای از ابهام بود ، اما اکنون سرانجام نور روز را می بیند. ما سرانجام تاریخ اکران داریم: 9 ژوئیه ، زمانی که به صفحه نمایش بزرگ می رسد و برای مشاهده در Disney + Premier Access با قیمت 30 دلار در دسترس باشید.

این بیش از یک سال از زمان برنامه ریزی اولیه آن می گذرد. عنکبوت ابتدا برای ماه مه 2020 ، سپس نوامبر 2020 ، سپس مه 2021 برای Indiewire در نظر گرفته شد. با بازی اسکارلت جوهانسون و فلورانس پوگ ، فیلم جاسوسی سابق KGB ناتاشا رومانوف را هنگام بازگشت به وطن پس از حوادث دنبال می کند کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی. از تریلرها ، به نظر می رسد که این فیلم همچنین دارای سکانس های فلاش بک خواهد بود و چیزی شبیه به یک داستان اصلی ایجاد می کند. گذشته از رومانوف به عنوان یک قاتل اغلب در آن اشاره می شود انتقام جویان فیلم ها – هم جنایاتی که او سعی در جبران آن دارد و هم آموزش های عذاب آوری که در طول راه برای مامور شدن متحمل شده است. او حتی با برنامه خود به زور عقیم شد.

اگر مارول قصد دارد یک سریال اسپین آف را با این فیلم شروع کند ، احتمالاً شخصیت Pugh خواهد بود. ناتاشا است (اسپویلر) مرده ، خود را در اواخر او قربانی کرده است بازی آخر.

در توییتر ، طرفداران از این فیلم هیجان زده شدند اما از دیدن اینکه تاریخ اکران دوباره به عقب افتاده است ناامید شدند. دیگران خاطر نشان کردند که 30 دلار در مقایسه با قیمت فیلم های معمولی کمی شیب دار است ، اگرچه باید اضافه کنیم که این قیمت برای فیلم های دارای جذابیت خانوادگی بیشتر است. به عنوان مثال اگر دو پدر و مادر و سه فرزند داشته باشید ، پرداخت 30 دلاری بسیار دور از هزینه 5 نفر برای سینما است.

از طرف دیگر ، ناتاشا رومانوف اولین حضور خود را در Iron Man 2 ، که در سال 2010 منتشر شد دهه تا این شخصیت را فیلم خودش بگیرد و طرفداران آن را در واقع ببینند. پس چند ماه دیگر چیست ، درست می گویم؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>