تابستان بی رحمانه Freeform: هر آنچه می خواهید درباره وسواس جدید خود بدانید

[ad_1]

هیجان انگیزترین قسمت در به عهده گرفتن این نقش ها چه بود؟

کیارا اورلیا (“ژانت”): وقتی من ابتدا فیلمنامه را می خواندم ، امروز فرصتی شگفت انگیز به عنوان یک زن جوان پیدا شد تا این فرصت را پیدا کنم که در دوره های مختلف زندگی این دختر به کاوش بپردازم ، و خاطرات و تجربیاتی را ایجاد کنم که به شخصی که در آن است منجر شده است. 93 ، 94 و 95.

اولیویا هولت (“کیت”): کیت به یک سفر می رود و لایه های زیادی دارد. در آغاز ، آنچه را به نظر می رسد یک زندگی کامل است ، می بینیم. او این یک فرد پیچیده است که در کنار هم قرار دارد ، اما زیر او لایه های زیادی دارد. او فقط یک نت نیست و سفری که می رود یک سفر آسیب زا است. برای دیدن سیر تحول وی از سال 93 به مرحله عصیان در سال 95 ، شما رضایت زیادی از شخصی که او در حال تبدیل شدن است را کسب خواهید کرد زیرا او سرانجام در حال کنترل این شخص است. او دارد تقویت می کند که زندگی اش چگونه به نظر می رسد و اینکه چگونه می خواهد چیزهایی را که برایش اتفاق افتاده کنترل کند. او نظر بیشتری دارد.

اولیویا ، وقتی کیت را برای اولین بار می بینیم ، او چند شر /بی سر و صدا ارتعاشات در جریان است. آیا این چیزی است که شما متوجه آن شده اید؟

اولیویا: من آن مرجع را خیلی دوست دارم ، [especially] برای کیت در سال 93 با سبک خود. من عاشق بی سر و صدا. این نمادین است. اما بله ، او به نوعی از یک شر به یک تای می رود و تماشای این تکامل جالب است. می خواهم بگویم لحن نمایش خیلی شبیه است لغو، فقط با تاریکی و رمز و راز آن است. همه بسیار مرموز هستند. و هر قسمت شما اطلاعات بیشتری در مورد آنها پیدا می کنید ، که کاملا شما را شوکه می کند.

اولیویا هولت (“کیت والیس”) به همراه فروی گوتیرز (“جیمی هنسون”) در صحنه هایی که در سال 1993 اتفاق افتاد

بیل ماتلاک / فری فرم

کیارا ، چگونه شخصاً با ژانت ارتباط داشتید؟

کیارا: من از طرق مختلف با او رابطه برقرار کردم. بخش كوچكی از خودم هر ساله نماینده او هستم ، بین تعجب و هیجان كودكانه در 93 و سپس در بالای دنیا بودن و محبوبیت و دوست پسر در 94 و سپس افسردگی و اندوه در 95. من فکر می کنم آن سه سال کاملاً تعادل یکدیگر را برقرار کردند و اجازه دادند چنین انسان پیچیده بزرگی ایجاد شود.

هر سه سال بسیار متمایز هستند ، با این حال شما برخی از سال ها را در همان روز فیلمبرداری کرده اید ، درست است؟

کیارا: درست. ما یک روز را گاهی در سال 95 شروع می کردیم و سپس به سال 94 ، 93 می پریدیم و دوباره به 95 می رفتیم. این فقط به روز هفته بستگی داشت.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>