تابلو فرش قرمز گلدن گلوب 2021: تمام مد ، لباس و ظاهر

[ad_1]

فرش قرمز گلدن گلوب امسال کمی متفاوت به نظر می رسید – خوب ، زیاد ناهمسان. با وجود اقدامات احتیاطی فاصله اجتماعی ، گلدن گلوب 2021 فرش قرمز معمولی را که با مشاهیر در مقابل جمعیت عکاسان جلوه می کرد ، نداشت. برخی سبک خود را از خانه به نمایش گذاشتند ، و برخی دیگر در فرشهای قرمز با فاصله اجتماعی واقع در شهرهای نیویورک و لس آنجلس ظاهر شدند.

اما این بدان معنا نیست که بسیاری از مد های طلای گلوب برای مشاهده وجود نداشت. ستارگان هنوز جذابیت را به فرش قرمز گلدن گلوب 2021 ، از جمله میزبانان تینا فی و ایمی پهلر ، آوردند.

اِل فانینگ با لباس بچه گلی آبی گوچی مات و مبهوت شد و یک عکسبرداری در خانه برای مطابقت با آن انداخت. زوری هال با یک لباس دو تکه چیزهای تازه ای را حفظ کرد که احساس می کنیم به بسیاری از تابلوهای عروسی عروسی اضافه خواهد شد ، در حالی که پرهای بنفش آنجلا باست برای یک ملکه مناسب بود.

تمام ظاهر فرش قرمز Golden Globes 2021 را در زیر مشاهده کنید. (آیا می خواهید در مورد مراسم اهدای جوایز امسال اطلاعات بیشتری کسب کنید؟ لیست برندگان و سایر موارد را در مرکز گلدن گلوب 2021 ما پیدا کنید.)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>