‘ترکیب خاکستری’ روش جدید و جذاب برای انتقال موهای شما است

[ad_1]

موهای خاکستری: برخی آنها را دوست دارند ، برخی از آنها متنفر هستند. اما اردوگاه سومی در حال ظهور است که یک رسانه خوشحال کننده بین این دو است. و این کسانی هستند که به ترکیب خاکستری می روند.

رابرت ایتون ، مدیر فنی Wella Professionals ، می گوید: “در گذشته ما شاهد روندهای غالب بر مد ، مانند دوره پرم ، دهه برجسته ، رنگ آمیزی ، رنگ های زنده و کار تناوبی بودیم.” “اکنون ، یک حرکت به سمت تقویت طبیعی مو وجود دارد و ترکیب خاکستری حرکت جدید در رنگ مو است.”

ایده این است که با مخلوط کردن قطعات برجسته و برجسته ، می توانید رشته های خاکستری خود را جبران یا برجسته کنید تا یک نگاه طبیعی تر و پایین تر از نگهداری داشته باشید ، هرچقدر هم که طول بکشد. ایتون می گوید: “با محدودیت های مداوم ، تغییر در نگرش و نیاز به راه حل های انعطاف پذیر ایجاد شده است.” من بسیاری از تکنیک های ترکیب خاکستری را بر روی مشتری های خود انجام داده ام – و انتظار دارم که دوباره دوباره این کار را انجام دهم در سالن

آنچه ممکن است از روی ضرورت آغاز شده باشد ، بسیاری در می یابند که آنها در واقع نگاه را به نگه داشتن زیاد و لمس های مداوم گذشته ترجیح می دهند. ایتون می گوید: “بسیاری از زنان دیگر نمی خواهند به دنبال پوشش بلوک باشند ، و ما پذیرفته ایم که آنها به دنبال روش های مختلفی برای پوشاندن موهای خاکستری خود هستند.”

مانند OG balayage ، این روش در سراسر موهای شما نور و سایه ایجاد می کند. بخش های جارو برجسته برجسته به طور یکپارچه در میان رشته های دیگر مخلوط می شوند تا رنگ ها را از بین ببرند و اطمینان حاصل کنند که موها چند بعدی به نظر می رسند. تفاوت در اینجا این است که تن هایلایت ها به طور عمدی انتخاب می شوند تا رنگ خاکستری ها را ترکیب کنند یا آنها را کانون توجه کنند.

به عنوان مثال ، بورهای خاکستری خاکستری و رنگ سرد می توانند خاکستری ها را به عنوان یک شاهکار زنگ استتار کنند که به دور از خاکستری ها باز می گردد و باعث می شود همه چیز بدون زحمت عمدی به نظر برسد.

در همین حال ، عکسهایی از رنگهای بلوند نقره ای و یخی می توانند به روشن شدن و جشن گرفتن خاکستریهای طبیعی کمک کنند ، و نه اینکه آنها را پنهان کنند ، توجه را به سمت رگه های خاکستری جلب می کنند.

در هر صورت ، برای طبیعی جلوه دادن همه چیز ، همان قوانین پیرایش سنتی اعمال می شود. برجسته ها با ظرافت چند اینچ از ریشه های شما معرفی می شوند ، به این معنی که با شکوه کم نگهداری می شوند و در صورت تمایل می توانید آنها را بدون مراجعه به سالن تکرار کنید. در همین حال رشته های قاب بندی برای افزودن جلوه ای روشن ، روشن می شوند و انتهای آن طبیعی می ماند.

ترجیح شما هرچه باشد ، شکی نیست که خاکستری ها به یک موضوع داغ گفتگو تبدیل می شوند. فرصت ها و ابزارهای بیشتر از هر زمان دیگری برای تغییر شکل یا تقویت آنها وجود دارد – بسته به نوع علاقه شما. و همچنین در جشن گرفتن از آنها نیز دید بیشتری وجود دارد. به عنوان مثال Pinterest ، در سال گذشته در مورد جستجوی “خاکستری شدن” 879٪ افزایش داشته است. کسانی که آن را ندارند ، آن را می خواهند ، و بسیاری از کسانی که دارند ، بیش از اینکه از رشته های نقره ای خود عبور کنند خوشحال هستند.

حساب اینستاگرام ، Grombre ، که به “جشن ریشه ای پدیده طبیعی موهای خاکستری” اختصاص یافته است ، با بیش از 200000 دنبال کننده (و شمارش) و صدها پست از زنان در سنین و قومیت های مختلف ، اشتراکی تازه دیده است عکس هایی از موهایشان با شکوه طبیعی یخی.

در زیر برخی از نمونه های مورد علاقه ما در ترکیب خاکستری را بررسی کنید. زیبایی آن را نمی توان انکار کرد.

این داستان در اصل در ظاهر شد Glamour انگلستان.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>