تریلر احترام: اولین نگاه به بیوگرافی آرتا فرانکلین اینجاست

[ad_1]

بازی جنیفر هادسون از آرتا فرانکلین در این بیوگرافی توجه یکی از مورد انتظارترین اجراهای سال است – و اکنون ما پیش نمایشی از آنچه در آینده برگزار می شود را داریم.

اولین تریلر کامل برای توجه در طول جوایز BET 2020 یکشنبه شب ، 28 ژوئن برای اولین بار به نمایش درآمد و بگذارید فقط بگوییم ممکن است هادسون یک فصل جوایز دیگر را روی دستان خود جارو کند. تنها در طی این دو دقیقه مشخص است که هادسون قلب ، شور و اشتیاق و علاقه فرانکلین را ملقب به ملکه روح کرده است. او همچنین تمام عدالت آواز را اجرا می کند ، نه اینکه ما از این بابت نگران بودیم.

پیش بروید و پیش نمایش تریلر خود را در زیر ببینید:

بازیگران توجه انباشته شده است فارست ویتاکر پدر آریتا ، کشیش CL فرانکلین را به تصویر می کشد. مارلون ویانز نقش شوهر اول آرتا ، تد وایت و آودرا مک دونالد در نقش مادر آره ، باربارا سیگرز فرانکلین است. بازیگران با بازی در نقش مکمل ماری جی. بلیژ ، هدر هدلی و مارک مارون جمع می شوند.

مارک مارون در نقش جری وکسلر ، مارلون وایانز در نقش تد وایت و جنیفر هادسون در نقش آرتا فرانکلین در توجه.

کوانترل D. کولبرت

برندا نیکول مورر در نقش برندا فرانکلین ، هایلی کیلگور در نقش کارولین فرانکلین ، سایکون سنگبلو در نقش ارما فرانکلین و جنیفر هادسون در نقش آرتا فرانکلین بازی می کند توجه.

کوانترل D. کولبرت

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>