تریلر Girls5Eva: این کمدی جدید درباره یک گروه دخترانه دهه 90 خیلی خوب به نظر می رسد

[ad_1]

سکوهای خود را بکشید ، موهای خود را بچرخانید و براق لب ها را بکشید ، زیرا ساعت گروه دختران اواخر دهه 90 است. اولین تریلر برای دختران 5 اوا، یک نمایش جدید در مورد یک گروه دخترانه یک ضربه شگفت انگیز که پس از 20 سال دوباره به هم می پیوندد ، فقط افت کرد و خیلی خوب به نظر می رسد.

نسخه اصلی طاووس از مردیت اسکاردینو ، نویسنده برای SNL و کیمیا اشمیت نشکن، و توسط تینا فی ، رابرت کارلوک ، و جف ریچموند تهیه شده است. دختران متوسط احساسات قوی هستند ، حتی اگر دختران مورد بحث باشند ، قطعاً زنان.

Busy Philipps، Sara Bareilles، همیلتون‘s Renée Elise Goldsberry، و کشور شرابپائولا پل در گروه چهار دوست اصلی بازی می کند ، با امیلی در پاریساشلی پارک قرار است نقش دیگری را به نام اشلی بازی کند ، “چسبی که گروه دختران کوتاه مدت Girls5eva را در اواخر دهه 90 با هم نگه داشت. او بیشترین تجربه حضور را داشت ، زیرا قبلاً در هفت گروه دخترانه ناموفق بوده است ” ضرب الاجل.

علاوه بر تعقیب رویاهای موسیقی ، این دختران که اکنون بزرگ شده اند نیز باید تعادل خانوادگی خود را حفظ کرده و مطالب قدیمی خود را دوباره ارزیابی کنند. همانطور که همه ما کشف کرده ایم ، همه چیزهایی که در دهه 90 احساس سرگرم کننده و ناخوشایند می کردند ، امروز نیز تا این حد توانمند نیستند.

باریل ، یک هنرمند ضبط و بعضا ستاره ای از پیشخدمت، موزیکال برادوی که او برای آن آهنگهای اصلی نوشت ، گفت هفتگی سرگرمی که او در این پروژه نیز سهمی داشته است. وی گفت: “این مجموعه مانند خیالی رویایی است.” “این کمدی و موسیقی و توانمند سازی زنان و داستانهایی درباره زنان است که کمی افزایش یافته اما در واقعیت بنا شده است. همه افراد مورد علاقه من بخشی از این هستند. این چیزی خارج از یک خیال بوده است.”

تریلر را اینجا ببینید:

همه هشت قسمت از دختران 5 اوا پنجشنبه ، 6 مه روی طاووس خواهد افتاد. من نمی توانم صبر کنم و امیدوارم که این بدان معناست که موسیقی دهه 90 نیز دوباره احیا می شود! دلم برای پاپ bubblegum تنگ شده!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>