تفکر در مورد اینکه چگونه یک رئیس خوب باشید می تواند کارایی کار را افزایش دهد

[ad_1]

تفکر در مورد اینکه چگونه یک رئیس خوب باشید می تواند کارایی کار را افزایش دهد
منبع تصویر: INSTAGRAM / NOVUXOFFICE

تفکر در مورد اینکه چگونه یک رئیس خوب باشید می تواند کارایی کار را افزایش دهد

آیا می خواهید در کار موثر باشید؟ روز خود را با فکر کردن در مورد اینکه می خواهید چه نوع رهبری باشید ، حتی اگر رئیس نباشید ، شروع کنید ، یک مطالعه جدید پیشنهاد می کند. رمی جنینگز ، دانشجوی دکترا در کالج بازرگانی وارینگتون دانشگاه فلوریدا گفت: “این کار به سادگی چند لحظه صبح در حالی که قهوه خود را می نوشید برای تأمل در مورد شخصی که می خواهید به عنوان یک رهبر باشید” است.

کلودیانا لاناج ، استاد مدیریت دانشگاه ، گفت: چه رئیس باشید و چه از نردبان بالا بروید ، “این ابزاری برای تأثیرگذاری بیشتر در کار است”.

لاناج افزود: “فقط چند دقیقه می تواند تمرکز شما را برای بقیه روز کاملا تغییر دهد.”

افکار صبح زود در مورد رهبر بودن ، شرکت کنندگان در مطالعه را به کمک همکاران خود و ارائه دیدگاه استراتژیک نسبت به روزهایی که بازتاب صبح را انجام نمی دادند ، هدایت کردند.

این مطالعه در ژورنال روانشناسی پرسنل نشان داد ، آنها همچنین در آن روزها احساس رهبریت بیشتری داشتند ، و درک قدرت و نفوذ بیشتری در دفتر کار.

لاناج گفت: “رهبری واقعاً چالش برانگیز است ، بنابراین بسیاری از مردم در مسئولیت مدیریت نقش یا وظایف مردد هستند.”

لناج افزود: “بازتاب چند دقیقه صبح واقعاً تفاوت ایجاد می کند.”

و برخلاف مسئولیت اضافی یا هدایت یک پروژه تیمی ، بازتاب صبحگاهی تحت کنترل کارمند است.

جنینگز گفت: “آنها به سازمان خود وابسته نیستند و فرصتهای رسمی را فراهم نمی كنند. لازم نیست منتظر بمانند تا این عنوان را بدست آورند كه می گوید رهبر هستند تا در كار خود رهبری را به دست بگیرند.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>