تماشای Megan Thee Stallion که یک گرامی را با بیانسه می پذیرد شادی خالص است

[ad_1]

می دیدید که مگان تو استالیون بزرگترین آرزوهایش را در گرمی های 2021 تجربه می کرد. برای پذیرش سومین جایزه عصر خود روی صحنه قدم گذاشت ، در حالی که بیانسه به معنای واقعی کلمه برای او در میکروفون جا باز کرد ، ملکه 26 ساله رپ لحظه ای به شدت از دست دادن کلمات افتاد.

به من بگو اگر با جایزه جایزه برنده شوی دقیقاً اینگونه رفتار نمی کردی.

مگان تو استالیون با اجرای سنگین رقص ، اجرای برادوی ، کاملاً پر زرق و برق “WAP” با کاردی B که به احتمال زیاد فردا بهترین لحظات از لیست گرمی ها را به نمایش می گذارد ، کل نمایش را متوقف کرده بود. در اوایل شب ، مگان موفق به کسب اولین گرمی خود برای بهترین اجرای رپ شد. او همچنین برنده جایزه آرزو بهترین هنرمند جدید ، اولین زن رپر شد که پس از 22 سال این کار را انجام داد.

و سپس او روی صحنه فراخوانده شد تا سومین گرامی خود را ، که دست در دست بیانسه است ، بپذیرد. این دو زن برنده بهترین آهنگ رپ برای ریمیکس “Savage” شدند. بخشنده مشهور ، بیانسه مگان را به صحنه هدایت کرد ، و سپس کنار رفت و مگان را در حالی که اشک می ریخت ، ترک کرد. با هم ، این دو اولین زن هنرمندی هستند که برنده بهترین اجرای رپ شده اند.

رپ به تماشاگران گفت: “مادر من همیشه مانند” مگان ، بیانسه چه خواهد کرد؟ “، همانطور که توصیف می کند بزرگ شدن بیانسه را لرزاند ، چیزی که شبیه ترکیبی از شادی و غافلگیری است ، لرزید.” و من همیشه مثل ، “شما می دانید چه؟ بیانسه چه کاری انجام می دهد ، اما این کار را کمی ضرب و شتم می کند.” “او با شوک به بیانسه اشاره کرد ، سیگنالی بی کلام که به معنای واقعی کلمه میلیاردها نفر می توانند آن را درک کنند – حتی زنی که گرمی ها را جارو می کند احساس وحشت می کند از حضور عالی بیگ

بیانسه افزود: “من فقط می خواهم به سرعت عشق خود را به مگان بدهم ، من احترام زیادی برای شما قائلم”. مگان به نظر می رسید ممکن است غش کند. هر دو زن عشق خود را به هوستون ، زادگاه مشترک خود ، هدیه کردند.

این یک دیوانه وار است که می بینید یک فرد کاملاً مستحق به یک موفقیت بزرگ دست پیدا کرده است ، به طوری که احتمالاً هرگز حتی تصویری از آن ندیده اند – کسب جوایز برتر متعدد در صنعت او ، در کنار بزرگترین بت شما. میزبان گرمی ، ترور نوح ، در صحنه به آنها پیوست تا اعلام کند که بیانسه اخیراً رکورد بیشترین برندگان گرمی را توسط یک زن هنرمند ثبت کرده است – این 27 گرمی است ، بسیار متشکرم. دقایقی بعد ، او این رکورد را شکست.

جنی سینگر نویسنده ستاد Glamour است. تو می توانی از او پیروی کن در توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>