تندیوی نیوتن پس از 30 سال هالیوود نوشتن اشتباه آن نام خود را پس می گیرد

[ad_1]

تندیوی نیوتون شماره انگلیس در مه 2021 را پوشش می دهد Vogue، و نه ، این اشتباه تایپی نیست. Westworld ستاره 30 سال پس از چاپ غلط در اعتبار اولین نقش خود ، در حال پس گرفتن طلسم درست نام خود است. “Thandiwe” در Shona به معنای “محبوب” است ، زبان مردم شونا که در درجه اول در زیمبابوه زندگی می کنند.

“اون اسم منه. همیشه اسم من بوده من آنچه را که مال من است پس می گیرم. ” این “W” از نظر مشخصات ، هنگامی که در مدرسه دبیرستان بود به هجی کردن نام او می افتد – بخشی از تلاش برای جا افتادن در میان همسالان سفیدپوستش در لندن – و در آغاز کار او کاملاً پاک شد. نیوتن نام برد که کدام پروژه “اولین” وی بوده است – پروژه ای که غلط املایی را که 30 سال به طول انجامید آغاز کرد – اما طبق IMDb ، این یا ویژگی بود معاشقه یا فیلم تلویزیونی شاهزاده دزدان دریایی.

همیشه صریح ، این روزها نیوتن بیش از هر زمان دیگری در مورد بازیابی نام ، وقت و ارزش خود صریح است. هنگامی که او و کاستار ایوان راشل وود برایش جنگیدند و پیروز شدند ، به سهام خود بپردازید Westworld، او به یاد می آورد ، “این یک جشن نبود. من نفرت داشتم. ” وی گفت ، پس از سالها آشفتگی عاطفی ، نژادپرستی و سو sexualرفتار جنسی در صنعت ، هنوز فرهنگ بی ارزش کردن مشارکتهای زنان و رنگین پوستان وجود دارد: شغلشان. منظور من ، به معنای واقعی کلمه ، مردم هنوز هم می گویند ، “شخص دیگری وجود دارد که می تواند این موقعیت را بدست آورد ، اگر شما خوشحال نباشید” ، این نوع لعنتی. من فکر می کنم مسئولین استودیو باید مسئولیت بسیار بیشتری را به عهده بگیرند. “

حداقل در Westworldهر چند شخصیت او – اندرویدی که از خود آگاه است و از سازندگانش انتقام می گیرد – یک درمان ، البته یک نوع خشونت آمیز ، را مدل می کند. “من می توانم بگویم وقتی مردم تماشا نکرده اند Westworld زیرا آنها فقط فکر می کنند من در آن برهنه و سکسی هستم. ” “اما من عاشق این هستم که چقدر خرابکارانه است. اکنون هر کجا خودم را مستقر می کنم ، نمی خواهم بخشی از مشکل باشم ، می خواهم بخشی از راه حل باشم. من دیگر استخدام نیستم اگر احساس نکنم که ممکن است از طرف من آمده باشد ، من قصد ندارم داستان شما را بیان کنم یا سخنان شما را بگویم. ” در مورد آن صحبت کنید ، تندیوی نیوتون!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>