توضیحات جنجال باز نائومی اوزاکا – فرانسه

[ad_1]

تنها چند روز پس از موضع گیری نائومی اوزاکا برای محافظت از سلامت روانی خود ، چهار بار برنده گرند اسلم از مسابقات اوپن فرانسه 2021 که رولان گاروس نیز نامیده می شود کنار رفت. در اینجا دقیقاً همان چیزی است که پایین آمد.

نائومی اوزاکا اعلام کرد که در مطبوعات در مسابقات آزاد فرانسه شرکت نخواهد کرد.

در تاریخ 27 مه ، ستاره تنیس تصمیم خود را در یک پست اینستاگرامی ، که پس از آن حذف شده است ، توضیح داد. وی نوشت: “من این را می نویسم تا بگویم در طول رولان گاروس هیچ گونه مطبوعاتی انجام نخواهم داد.” Vogue انگلستان “من اغلب احساس کرده ام که مردم هیچ توجهی به سلامت روانی ورزشکاران ندارند و این هر زمان که من یک کنفرانس مطبوعاتی یا شرکت در آن را می بینم درست است.”

23 ساله قدیمی ادامه داد ، و س questionsالات مربوط به تلفات را به “لگد زدن به یک شخص در حالی که او پایین است” تشبیه کرد.

وی افزود ، “من کلیپ های زیادی از ورزشکاران را دیده ام که پس از شکست در اتاق مطبوعات خراب شده اند و می دانم که شما نیز چنین کرده اید.”

ونوس ویلیامز پاسخ داد ، “دختر ، می کنی. زندگی شما برای زندگی شماست! “

نائومی اوزاکا در اوپن فرانسه در سال 2021.

تیم کلیتون – کوربیس

اوساکا با هر چهار مسابقه گرند اسلم 15000 دلار جریمه شد.

پس از عمل به قول خود در مورد عدم صحبت با مطبوعات پس از پیروزی در دور اول خود در 30 مه ، هر چهار مسابقات گرند اسلم – از جمله رولان گاروس ، ویمبلدون ، یو اس اوپن و اوپن استرالیا – بیانیه مشترکی منتشر کردند.

“نائومی اوزاکا امروز تصمیم گرفت که به تعهدات قراردادی خود در رسانه احترام نگذارد. بنابراین داور رولان-گاروس با رعایت ماده III H. قانون رفتار برای او 15000 دلار جریمه نقدی صادر کرده است. ” “سلامت روان بازیکنانی که در مسابقات ما و تورها شرکت می کنند از اهمیت بالایی برای گرند اسلم ها برخوردار است.”

علیرغم این تعهد ، سازمانها اصرار داشتند که جریمه نقدی با رعایت انصاف برای سایر بازیکنان است. در این بیانیه آمده است: “ما می خواهیم تأكید كنیم كه قوانینی وجود دارد تا اطمینان حاصل شود كه با همه بازیکنان دقیقاً یکسان رفتار می شود ، صرف نظر از قد ، اعتقادات و موفقیت آنها.” “به عنوان یک ورزش هیچ چیز مهمتر از این نیست که هیچ بازیکنی برتری ناعادلانه ای نسبت به بازیکن دیگر نداشته باشد ، که متأسفانه در این شرایط اگر یک بازیکن از اختصاص وقت برای شرکت در تعهدات رسانه ای خودداری کند در حالی که بقیه همه از تعهدات خود احترام می گذارند ، چنین است.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>