توضیحات “مجوز راننده” – “موسیقی دبیرستان”

[ad_1]

هنوز سعی می کنید بفهمید چرا “مجوز راننده” در همه اخبار شما وجود دارد؟ به این روش به این فکر کنید: به یاد دارید وقتی هیلاری داف و لیندسی لوهان در مورد آرون کارتر دشمنی می کردند؟ این چیزی است که بین اولیویا رودریگو ، جوشوا باست و سابرینا کارپنتر در حال سقوط است.

در اینجا همه آنچه درباره آهنگ “مجوز راننده” و درام پشت صحنه رسمی شکست 2021 باید بدانید آورده شده است.

چه کسی درگیر شده است؟

در صورتی که این نام های ذکر شده در بالا برای شما معنی نداشته باشند ، اولیویا رودریگو ، 17 ساله ، در این ستاره بازی می کنید High School Musical: The Musical: The Series در دیزنی + در کنار جوشوا باست ، 20. و درست مثل نسخه اصلی دبیرستان موسیقی بازیگران ، شایعه شده بودند که این جفت روی صفحه در زندگی واقعی قرار دارند. آنها حتی موسیقی را با هم نوشتند که در نمایش استفاده شد.

با این حال ، اخیراً باست با سابرینا کارپنتر ، 21 ساله ، که برای اولین بار در کانال دیزنی به شهرت رسید ، “دیده شد” دختر با جهان ملاقات می کند (مرد ، این روزها همه چیز یک راه اندازی مجدد است).

چه اتفاقی افتاده است؟

مطابق مردم، این باعث شد هواداران باور کنند که باست برای رودر با رودریگو جدا شده است. زمان بندی در اینجا خیلی روشن نیست ، زیرا مردم اساساً آن را با هم ادغام کرده و از آنچه در اینستاگرام ارسال شده استنباط می کنند و هیچ کس در این مورد توضیحی نداده است. (بنابراین بگذارید به شما بگویم همه اینها را با یک دانه نمک بردارید.) باست و کارپنتر برای هالووین به عنوان شارکبوی و لاواگیرل رفتند ، که می تواند یک لباس زن و شوهر به معنای عاشقانه یا دوستی باشد ، اما آنها قطعاً “با هم” بودند به نوعی

آن قسمت از “مجوز راننده” چگونه است؟

در متن ترانه ، رودریگو در مورد گرفتن گواهینامه خود آواز می خواند “دقیقاً همانطور که ما همیشه در مورد آن صحبت می کردیم” ، که طرفداران فکر می کنند اشاره به باست است ، همانطور که یک ویدیوی ظاهر شده نشان می دهد او به او در یادگیری رانندگی کمک کرده است. چند خط بعد رودریگو به “دختری بور” اشاره می کند که “بزرگتر” است و باعث می شود او احساس ناامنی کند ، احتمالاً نجار. سپس دوباره ، در ماه جولای ، رودریگو ویدئویی از خود را در حال کار بر روی آهنگی ارسال کرد که در آن خط به “سبزه” اشاره می کند. بنابراین تغییر به “بور” می تواند کاملاً خوش خیم باشد.

اتصال تیلور سویفت چیست؟

رودریگو سال ها طرفدار سوئیفت بود و TayTay اخیراً موفقیتش را به وی تبریک گفت پس از اینکه “گواهینامه راننده” شروع به شکستن رکوردهای جدی و صعود به بالای جدول کرد. سوئیفت معروف بود که وقتی سن رودریگو بود ، آهنگ های ضبط می کرد و حتی عشق نوجوان را دوباره مرور می کرد تم مثلث (البته یک داستان) بر روی او فرهنگ عامه آلبوم

مردم چه می گویند؟

آه ، هر چیز و همه چیز. این یک روند عظیم در TikTok است که می تواند نقطه نظرات مختلف ارائه شده در این آهنگ را بررسی کند ، و همچنین نظریه پردازی درباره درام واقعی که می تواند از آن الهام بگیرد را ارائه می دهد. خبر خوب این است که باست این ترانه را در اینستاگرام ستایش می کند ، و به نظر می رسد که همه از نظر روابط عمومی بسیار خوب هستند ، حتی اگر در یک زمان احساسات آسیب دیده باشد.

اما پس از آن جوشوا باست آهنگ خود را منتشر کرد …

باست در پی محبوبیت “گواهینامه راننده” آهنگ “دروغ ، دروغ ، دروغ” را در 14 ژانویه منتشر کرد. طرفداران احساسات خاصی نسبت به وی داشتند که در کارهای هنری این پیست از اتومبیل استفاده می کرد ، که بسیاری احساس می کردند اشاره مستقیم به آهنگ رکوردشکنی رودریگو است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>