توضیحات پایان “توهمات مرگبار”: این فیلم نتفلیکس یک فینال بونکرز دارد و باید درباره آن بحث کنیم

[ad_1]

به نظر می رسد اکنون همه در مورد آن صحبت می کنند توهمات کشنده: یک تریلر صابونی ، مضحک و نتفلیکس با بازی کریستین دیویس ، درموت مولرونی و گریر گرامر. طرح بسیار خوبی است جاذبه مهلک ملاقات می کند دستی که گهواره را تکان می دهد. (هشدار: اسپویلرهای پیش رو.)

دیویس نقش مری ، نویسنده پرفروش بازنشسته را بازی می کند که مجبور است کتاب دیگری را پس از آنکه همسرش ، تام (مولرونی) معامله بدی انجام داد ، نفی کند. این بدان معناست که آنها برای نگهداری از دوقلوهای جوان خود باید یک پرستار بچه تمام وقت استخدام کنند. وارد گریس (گرامر) ، زنی شوید که مری است فکر می کند از خدمات معتبر مراقبت از کودکان است ، اما به نظر می رسد – خوب ، در واقع ، من هنوز چیز خاصی نمی گویم. بیایید فقط بگوییم گریس آن چیزی نیست که فکر می کنی هست.

که یک تم فراگیر در کل فیلم است. وقتی مری بیشتر و بیشتر در رمان خود فرو می رود ، مرز بین واقعیت و خیال محو می شود. گریس در حقیقت فقط بعد از اینکه ماری برای شنا رفتند ، در مطالعه به ماری بروید؟ و سپس مری را در وان حمام اغوا کنید؟ و سپس اغوا کنید تام در آشپزخانه در حالی که چشم بسته است؟ (آیا او واقعاً او را “پسر بدی خطاب کرده است ؟!”) بله ، این صحنه های واقعی است که در فیلم اتفاق می افتد – اما اینکه واقعیت دارند یا خیر بحث است.

و این بحث حل نشده است – حداقل نه به وضوح یا به طور کامل. من تمام کردم توهمات کشنده با س questionsالات بیشتر از جواب من. اگر مجبور شدم دو بزرگترین رمز و راز فیلم را کم کنم ، می گویم: 1. چرا یک نویسنده پرفروش امروزی اولین پیش نویس کتاب جدید خود را مانند یک کاتب ویکتوریایی روی قلم و کاغذ می نویسد؟ و 2. چه کسی در انتها از بیمارستان بیرون می رود ؟!

بیایید آن سوال دوم را تجزیه کنیم. در پایان فیلم مشخص شد که گریس در واقع یک قاتل است. مفهوم آن این است که او از مشکلات روحی و روانی ناشی از آسیب های دوران کودکی رنج می برد ، اما این مسئله به روشی استثمارآمیز و مشکل ساز مطرح شده است ، من حتی نمی خواهم به طور کامل به آنجا بروم. تنها چیزی که باید بدانید این است که گریس “شرور” است. او کسی است که بهترین دوست ماری ، ایلین (شانولا همپتون) را به قتل رساند ، سپس سعی کرد مری را برای این موضوع انتخاب کند. او کسی است که یک درموت مولرونی با لاشه برهنه را زیر دوش گرفت. احتمالاً همه آن صحنه های اغواگری فوق الذکر انجام داد اتفاق می افتد ، اما چه کسی باید مطمئن باشد؟ تنها چیزی که مطمئن است مری متوجه می شود گریس خانواده اش را در معرض خطر قرار داده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>