تولید در HBO Max برای طرفداران سرخوشی بسیار مناسب است

[ad_1]

اگر دوست داشتید رضایت در HBO ، پس سری جدید HBO Max را دوست خواهید داشت ، نسل. نمایش ها عملاً خواهر هستند: هر دو در نوجوانان بدخلق و غیرمعمول باحال کار می کنند. تنوع قهرمان هر دو. و هر دو بسیار سرگرم کننده هستند.

پسندیدن رضایت، نسل نقطه نظرات را بین شخصیت های اصلی خود ، که همه نوجوانان با هویت مبارزه می کنند ، می چرخاند. چستر (عدالت اسمیت) وجود دارد ، که به خود می بالد و در مدرسه عمل می کند ، که به وضوح از مسائل شخصی حل نشده ناشی می شود. ما همچنین ناتان (اولی شلزینگر) را داریم که با دوجنسگرایی خود کنار می آید و به طور مخفیانه با دوست پسر خواهرش ارتباط برقرار می کند. و سپس گرتا (هیلی سانچز) وجود دارد ، که مشکلات او در خانه فقط با این واقعیت که او مخفیانه برای دختری به نام رایلی (عجایب Chase Sui) تدارک می بیند ، تشدید می شود. POV های شخصیت دیگر نیز بافته شده اند.

از بین این توصیف کنندگان ، مشخص است که نمایندگی کوئر در اولویت قرار دارد نسل– و با رنگهای پر رنگ موفق می شود. نه تنها جنسیت های موجود در این نمایش دامنه وسیعی را دنبال می کنند ، بلکه بطور واضح رد باینری جنسیت وجود دارد. در صحنه ای که ممکن است به عنوان تفسیر بی پروا و صحنه پردازی در نظر گرفته شود ، یک دانش آموز از یک معلم ریاضی ناامید می شود زیرا یک مشکل کلمه بر روی شخصیت های سیسگره متمرکز است. چند صحنه بعد ، دو پدر و مادر همجنسگرا برای ساختن یک فیلم زمان بندی می شوند هری پاتر مرجع با توجه به نظرات ترنسوبیک گذشته جی کی رولینگ. فراگیری نه تنها در درجه اول اهمیت است نسل، طبیعی است.

هیچ یک از بچه های کوئر در این دنیا مورد آزار و اذیت قرار نمی گیرند – که برای من چنین افشاگری است. اما فقط این نیست که آنها تنها مانده اند: نسل کارها را یک قدم جلوتر می برد کاملاً ادغام داستان های کویر در روایت. در اینجا فقط یک داستان همجنسگرایان وجود ندارد و هیچ کس در یک پایه نگه داشته نمی شود. بچه های کویر فقط وجود داشته باشد، همانطور که می دانید ، بچه های کوئر واقعی این کار را می کنند. به همین دلیل ، ما می بینیم که جهان چیست میتوانست اگر ناهمگونی در ساختارهای اجتماعی ما نفوذ نکند ، باشد. به عنوان مثال ، چستر دامن و تاپ تاپ می پوشد اما در تیم واترپلو مدرسه نیز یک ستاره است. وقتی او در گروه crop-top کنار گروهی از هم تیمی هایش قدم می زند ، آنها فقط به او سلام می گویند. این یک چیز ساده و واضح است ، اما کاملاً مورد پسند هرکسی قرار می گیرد که احساس می کند نمی تواند در سن 17 سالگی خودش باشد. چستر “جوکی” است که نسل بعدی ما برای دیدن و بت پرستی نیاز دارد. صریحاً تروی بولتون می لرزد.

زلدا بارنز ، 19 ساله ، که خلق کرده است: “من می خواستم خودم و افرادی را که می شناسم روی صفحه نمایش با جدیدترین ، واقعی ترین و اصیل ترین روش های ممکن ببینم.” نسل با پدرش ، دانیل ، می گوید زرق و برق.

پدر دیگر بارنز ، بن ، به عنوان تهیه کننده اجرایی در فهرست ذکر شده است نسل در کنار زلدا ، دانیل و لنا دانهام. همانطور که می توانید تصور کنید ، ایجاد یک نمایش مانند این با والدین شما ممکن است نکات منفی داشته باشد. “اعتراف می کنم ، صحبت با پدرم در مورد هیکی و سایر موارد جنسی در ابتدا بسیار عجیب و ناراحت کننده بود. اما یک چیز که فهمیدم این بود که این نمایش کارایی نخواهد داشت مگر اینکه من واقعاً صادق باشم ، زیرا همه هدف تلاش برای دستیابی به چیزی معتبر بود. ” “به نوعی ، این در واقع نوعی آزادسازی بود. فهمیدم که در متن صحبت درباره نمایش ، می توانم در مورد زندگی واقعی خودم هم صحبت کنم. من انتظار نداشتم که این اتفاق بیفتد. ”

صفحه واریک / HBO Max

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>