تونر چه کاری انجام می دهد؟ در اینجا همه چیزهایی است که باید بدانید

[ad_1]

دقیقاً تونر چه کاری انجام می دهد؟ چه شما یک علاقه مند به مراقبت از پوست باشید و چه فقط به دنبال تمیز و تمیز نگه داشتن همه چیز باشید ، به احتمال زیاد شنیده اید که تونر صورت برای هر روال مراقبت از پوست که ارزش آن را دارد ضروری است. اما این ماده اصلی زیبایی چگونه کار می کند و چرا بسیار عالی است؟

برای بعضی ها ، تونرها قابل بحث نیستند – تونر صبح و شب ، در تمام طول سال استفاده می شود – در حالی که دیگران ترجیح می دهند فقط وقتی یکی از آنها را تجربه می کنند ، یک تونر را از بین ببرند. از بین بردن آنچه که تونرها هستند (از جمله اینکه آنها بیشتر از ضرر آنها مضر هستند) ، مزایای آنها برای هر نوع پوست و نحوه لایه برداری صحیح تمام محصولات مراقبت از پوست به طور کامل ، در اینجا همه مواردی است که باید بدانید.

تونر صورت چیست؟

چرا برخی از ما بطور خودکار به دنبال تونر صورت به عنوان قسمت دوم برنامه مراقبت از پوست خود می رویم در حالیکه دیگران هنوز در مورد اینکه آیا واقعاً به آن نیاز دارید ، روی حصار هستند؟ کوری ال. هارتمن ، MD ، بنیانگذار پوست پوست ، توضیح می دهد: “تونرها به دلیل قابلیت خشک کردن تونرهای اصلی ، محصولات بحث برانگیزی در پوست هستند.” “تونرهای اولیه حاوی الکل و فندق جادوگری بودند ، که به عنوان قابض های سخت عمل می کنند و تمام چربی پوست را از بین می برند ، باعث سوزش ، افزایش التهاب و خشکی می شوند و حتی برخی از بیماری های پوستی مانند اگزما ، کراتوز پیلاریس ، آکنه و روزاسه را شعله ور می کنند.”

با این حال ، امروز تونرها یک نسخه بزرگتر از نسخه های قبلی خود را تجربه کرده اند. هارتمن می گوید: این مواد با داشتن مواد آبرسانی مانند گلیسیرین ، اسید هیالورونیک ، آلوئه ورا و بابونه ، دور از تمیز کردن شدید و تغذیه و ترمیم پوست هستند.

فواید تونر صورت چیست؟

با توجه به بهبود عملکرد تونرها ، اگر بخواهید نتایج را برای یک نگرانی خاص پوست تقویت کنید ، روش های زیادی برای ترکیب آنها در برنامه مراقبت از پوست وجود دارد. به گفته هارتمن ، تونر مناسب می تواند تغییر دهنده بازی باشد: “هنگامی كه تونر مناسب انتخاب می شود ، می تواند به بهبود چربی ، مبارزه با آكنه ، كاهش اندازه منافذ ، بافت سفت پوست و درخشندگی پوست كمك كند.” هنوز کاملا قانع نشده اید؟ ادامه مطلب

یک تمیز کردن عمیق می دهد

شما احتمالاً در مورد پاک سازی مضاعف چیزی شنیده اید و ممکن است از خود بپرسید که آیا که حتی لازم است اگر می خواهید محصولی را در am بچرخانید – به ویژه ضد آفتاب ، که تجزیه آن فقط با مواد پاک کننده پایه آب دشوار است – پس بله. اما اگر ترجیح می دهید قبل از ماده دوم شوینده روغن استفاده نکنید ، یک تونر می تواند جواب شما باشد.

از آنجا که بسیاری از تونرها ترکیبی از مواد مرطوب کننده برای ایجاد تعادل در فرمول هستند تا از بین بردن مانع پوست نباشد ، هارتمن می گوید که هنوز گزینه عالی برای کسانی است که تمایل به تمیز کردن عمیق دارند ، اگر یک مرحله پاک کردن آن را قطع نکند. . “بقایای اضافی و مسدود شدن منافذ پوست با استفاده از تونرها به خوبی کنترل می شود.”

بافت پوست را صاف می کند

هارتمن می گوید: اگر صاف كردن بافت پوست و بهبود قابلیت ارتجاعی آن مهم است ، تونرهایی كه شامل اسیدهای هیدروكسی و آنتی اکسیدان هستند باید از اهمیت بالایی برخوردار باشند. این مواد به آرامی سلول های پوست خشن و مرده را لایه برداری می کنند و سطح صاف تری را نشان می دهند و در عین حال استحکام پوست را نیز تقویت می کنند.

چگونه از تونر صورت استفاده می کنید؟

وقتی نوبت به حداکثر استفاده از تونرها می رسد ، کاربرد اصلی است. هارتمن می گوید: “باید تونرها را روی صورت تازه شسته شده با پنبه یا پد بگذارید و اجازه دهید تا 30 ثانیه یا قبل از ادامه بقیه رژیم های مراقبت از اسکی ، كاملاً جذب شوند.” “من دوست دارم از تونرها صبح استفاده کنم. همیشه برای داشتن بهترین نتیجه روزانه از یک آنتی اکسیدان ، رتینول و فاکتور محافظت در برابر آفتاب استفاده کنید. “

کدام تونر برای کدام نوع پوست؟

در حالی که همه می توانند از تونر استفاده کنند ، تونرها یک محصول جهانی نیستند. با من همراه باش – تونرهای صورت با توجه به نیازهای خاص مراقبت از پوست تولید می شوند. بنابراین اگر مستعد شکستن نیستید و نوع پوستی خشک دارید ، می خواهید از هر نوع اسید سالیسیلیک که برای پوست های مستعد آکنه مناسب است ، صرف نظر کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>