توییتر “بازی تاج و تخت” با عنوان “زمستان در راه است” منتشر شد و طرفداران را به آشفتگی می کشاند

[ad_1]

بازی تاج و تخت هنگام پخش یکی از محبوب ترین برنامه های تلویزیونی در جهان بود. علی رغم پایان ناامیدکننده فصل هشتم ، اکنون نیز یکی از بهترین سریال های تاریخ شناخته شده است. تماشای پایان یافتن بران در تخت آهنین و جان اسنو ، کشتن دنریس تارگرین ، باعث شد برخی از طرفداران احساس خشنودی سازندگان کنند.

در حال حاضر بدست آورد حساب توییتر طرفداران خود را پس از اینکه در 14 آوریل در توئیتر شعار معروف خانواده House of Stark ، “زمستان می آید” ، سر خود را خراشیدند. از آنجا که بهار است و در واقع تابستان است که می آید ، واضح است که این حساب مربوط به فصول واقعی نیست. بنابراین چه معنایی می تواند داشته باشد؟

این توییت در حال حاضر بیش از 160،000 پسندیدن و بیش از 10،000 پاسخ دارد. واکنش ها مخلوطی از دسیسه و دلهره است. مانند ، چگونه جرات بازی تاج و تخت اذیت کردن هر چیزی! اما همچنین ، چه معنایی می تواند داشته باشد ؟!

من فکر می کنم این امن است نیویورک تایمز گزارشگر سیاست ملی ، آنستد وسلی وقتی توییت کرد فقط برای خودش صحبت نکرد ، “اگر HBO می خواهد من یک فیلم تماشا کنم بازی تاج و تخت spin off من می خواهم یک عذرخواهی شخصی برای فصل 8 داشته باشم. فونت 12 pt ، فاصله دو برابر ، بدون هیچ کار خنده دار در حاشیه. “

طرفداران دیگر نیز همان احساسات را تکرار کردند. یکی از آنها نوشت ، “من می خواهم هر 432 دقیقه ای که تماشای حذف فصل 8 از بانک حافظه خود را هدر می دهم.”

و اگر این کار سخت به نظر برسد ، یک طرفدار آن را یک قدم جلوتر برد: “#GameOfThrones واقعاً اینجا است و توییت می کند Winter Is Coming بیاید مثل اینکه همه ما آن فصل آخر وحشتناک را به خاطر نمی آوریم.”

در همین حال ، دیگران هنوز امیدوارند که بازی تاج و تخت می تواند فصل آخر را دوباره انجام دهد. این بسیار بعید است ، خصوصاً به دلیل اینکه پیش درآمدهای متعددی در دست ساخت است – از جمله خانه اژدها ، که تصور می شود مدتی در سال 2022 به نمایش در می آید.

یکی از طرفداران در مورد احتمال داشتن فصل آینده به شوخی گفت: “Game of Thrones: Season 8 (The RR Martin cut) (نسخه جورج) (از خرک): The Musical: The Series.”

در واقع ، این توییت به احتمال زیاد بخشی از یادبودی برای بزرگداشت 10 سالگی این برنامه بود که برای اولین بار در 17 آوریل 2011 برگزار شد. اما سلام ، یک طرفدار می تواند رویا ببیند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>