توییتر عشق سرنا ویلیامز را پس از مصاحبه باز اشک آور استرالیا نشان می دهد

[ad_1]

هواداران سرنا ویلیامز پس از خروج از گریه مطبوعات آزاد پس از استرالیا ، با عشق او را سرشار از عشق می کنند.

در 17 فوریه ، پیروز 23 بار گرند اسلم ، نیمه نهایی را تنها در دو ست به نائومی اوزاکا واگذار کرد. بعد از در آغوش گرفتن فوق ستاره 23 ساله ، ویلیامز موجی به جمعیت با یک قلبش را تحویل بده.

در کنفرانس خبری بعد از بازی ، یک خبرنگار از ویلیامز پرسید که آیا این ژست نوعی “خداحافظی” است زیرا شایعات بازنشستگی ادامه دارد. جوان 39 ساله پاسخ داد: “اگر هرگز خداحافظی کنم ، به کسی نمی گفتم.”

سپس گزارشگر دیگری پرسید که ویلیامز فکر می کند چه عواملی باعث اشتباه او در برابر اوزاکا شده است یا فقط یکی از آن روزها بوده است. ویلیامز با گریه گفت: “نمی دانم.” “من تمام شدم.”

اکنون ، طرفداران اوزاکا و ویلیامز نشان می دهند هر دو بازیکن خارق العاده آنلاین پشتیبانی می کنند. یکی از کاربران نوشت: “لحظه ای صرف فکر کردن در مورد اینکه چقدر خوشبخت هستیم که در زمانی تماشاگر سرنا ویلیامز و نائومی اوزاکا هستیم.” “این تاریخ سیاه است.”

“SERENA WILLIAMS ضبط بهترین عناوین بزرگ اسلام را در دوران باز و برنده شدن استرالیا در حالی که باردار است” ، کاربر دیگری نمی تواند کمک کند اما همه را در خانه یادآوری می کند. “من نمی توانم خودم را در 3 ماه اول بارداری یک فنجان چای درست کنم ، او یک اسلایم بزرگ را برنده شد و هیچ ورزشکار بزرگتری وجود ندارد.”

اوزاکا همچنین در مصاحبه خود GOAT را ستود. اوساکا به جمعیت گفت: “من بچه کوچکی بودم که بازی او را تماشا می کردم.” “فقط حضور در زمین بازی با او ، برای من یک رویا است.”

پس از کنفرانس مطبوعاتی ، سرنا ویلیامز برای تشکر از طرفداران خود در اینستاگرام قرار گرفت. وی نوشت: “ملبورن و هواداران استرالیایی من – امروز نتیجه یا اجرای ایده آل نبود ، اما اتفاق می افتد.” “من بسیار افتخار می کنم که می توانم در مقابل همه شما بازی کنم.”

او ادامه داد ، “حمایت شما – به سلامتی شما ، کاش امروز می توانستم کارهای بهتری برای شما انجام دهم. من برای همیشه بدهکار و سپاسگزار تک تک شما هستم. دوستت دارم. دوستت دارم. دوستت دارم. من تو را می پرستم. “


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>