تیانا تیلور می گوید این شستشوی بدن 8 دلاری باعث تغییر شکل پوست او شده است

[ad_1]

تیانا تیلور درحال شادی است. مصاحبه ما فقط صوتی است ، اما بازیگر ، هنرمند و طراح رقص 30 ساله آنقدر پر از خوش بینی و هیجان است که احساس می کنم ما هم ممکن است در خانه او در میامی معلق باشیم و نوشیدن نوشیدنی های گرمسیری هنگام تماشای اقیانوس او می گوید: “میامی پوست را دوست دارد ، جایی است که می دانید می خواهید چهره ای شبنم پیدا کنید و آفتاب ببوسید.” توصیفات وی بسیار قانع کننده است ، من تقریباً فراموش می کنم که چقدر از رطوبت متنفرم و بلافاصله رزرو سفر را در نظر می گیرم.

اما تیلور دلایل زیادی برای احساس شادی در حال حاضر ، کنار هم دارد. او فقط در بازی کرده است آمدن 2 آمریکا، روبروی ادی مورفی و وسلی اسنایپس. او در حال مذاکره با دیون وارویک افسانه ای در مورد پروژه ای با محوریت زندگی و حرفه خواننده است. و – دلیل ما برای این مصاحبه – او فقط با Olay Body برای مجموعه شبانه رتینول شبانه جدیدشان همکاری کرده است.

او با خنده می گوید: “من همیشه می خواستم دختری در تبلیغات Olay باشم ، مثل دوش گرفتن ، پایم را نوازش می کنم.” “این اتفاق واقعاً برای من دیوانه است.”

در حالی که مادر دو فرزند به من می گوید که “خانواده سعادت را به ارمغان می آورد و پوست خوب ، “او نمی تواند کمک کند بلکه به جدیدترین محصولات Olay – نرم کننده شستشوی بدن و تمیز کردن شبانه و شستشوی بدن – برای تقویت بیشتر کمک می کند. او می گوید: “وای خدای من ، این به معنای واقعی کلمه اعتیاد آور است.” در واقع ، این چنین است بنابراین خوب ، من حتی دستورالعمل ها را نخوانده ام ، بنابراین امیدوارم که نگوید فقط دو بار در هفته یا موارد دیگر استفاده کنید. مثل وقتی است که روز مو خوبی دارید اما برای بدن شما. شما فقط خیلی نرم و نرم احساس می کنید و بوی خوبی دارید. “

شستشوی بدن و تمیز کردن Olay با رتینول

شستشوی بدن و تمیز کردن شب Olay با رتینول

تهویه مطبوع و شستشوی بدن Olay Nightin Retinol

نرم کننده شستشوی بدن Olay Nighttime Rinse با رتینول

پس تیانا تیلور به چه چیز دیگری سوگند می خورد که او را در یک روحیه بی دغدغه قرار دهد؟ او که و بیشتر در زرق و برقآخرین دور از سوالات زیبایی بزرگ. ادامه مطلب

در حال حاضر یکی از گرایش های زیبایی که شما وسواس دارید چیست؟

روند “کمتر بیشتر است”. من این واقعیت را دوست دارم که ما به حالتی برگشته ایم که مردم از زیبایی طبیعی قدردانی می کنند. به همان اندازه که آرایش را دوست دارم ، خیلی تنبل هستم که هر روز آن را آرایش کنم. من این واقعیت را دوست دارم که می توانم روی یک بزرگنمایی یا تماس تلفنی پرش کنم ، و مانند این است که: “خوب ، فقط می خواهم ابرو را پرت کنم و صورتم را مرطوب کنم و بگذارم اینطور باشد.” من نگران نیستم و سعی نمی کنم فوق العاده مورد توجه قرار بگیرم.

بهترین توصیه زیبایی که مادر شما تاکنون به شما داده است چیست؟

این دیوانه به نظر می رسد ، اما من قبلا از نوشیدن آب متنفر بودم. مادر من همیشه در نوشیدن آب بسیار خوب بوده است. من همیشه این کوزه بزرگ آب لیمو را می دیدم. او مثل این بود: “این جادو است. این در اینجا یک راز است. ” من هرگز نمی فهمیدم ، اما هنگامی که شروع به انجام آن کردم ، مثل این بود که: “اوه ، اضافه کردن لیمو در واقع یک روش هوشمندانه برای نوشیدن آب است” ، زیرا صادقانه بگویم ، من حتی نمی توانم بدون لیمو آب بنوشم. من شاهد یک تغییر عظیم از صرف غذای ناخواسته بوده ام که تمام روز سودا و آب می نوشید. بنابراین احساس خوبی است که بدانید من می توانم تمام روز آب لیمو بنوشم و پوست من نرم خواهد شد.

جای خالی را پر کنید: من موهایم را دوست دارم

کوتاه! من عاشق پیکسی هستم.

شما به کدام محصولات مو قسم می خورید؟

موس نایروبی. اما در حال حاضر من موهایم را رشد می دهم ، بنابراین به حالت طبیعی خود بازگشتم. موهای من واقعاً فرفری است. من عاشق موس هایم هستم ، مثل ژل های فر. چون روی شما سخت نمی گیرد. آن را نرم نگه می دارد ، و فرهای شما را مشخص می کند.

موس شیر لوسیون کف کننده ، بطری آبی نایروبی بسته بندی می شود

لوسیون موس کفگیر نایروبی

تا آخر عمر فقط می توانید از سه محصول استفاده کنید. چه چیزی را انتخاب می کنید؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>