تیا مووری با موهای بلوند پلاتینیوم و موی پرده ای شگفت انگیز به نظر می رسد

[ad_1]

تیا مووری فقط یک تغییر شکل عمده مو را آغاز کرد.

در 13 ژوئن ، خواهر خواهر ستاره آخرین خرد کردن و رنگ خود را نشان داد. وی در کنار عکسی با چتری های پرده ای تازه ، برش در طول میانی و قفل های بلوند پلاتینی نوشت: “او برگشت !! شما می توانید من را # بلوندی صدا کنید.”

این احتمالاً با توجه به پست اخیر Tia Mowry درباره رشد طبیعی موهای او ، کلاه گیس است. این بازیگر پس از خرد كردن بیشتر موهایش در ابتدای سال گذشته ، در 10 ژوئن پیشرفت خود را به اشتراک گذاشت. “#TBT How it Started VS How It going” ، وی این پست را عنوان کرد. “من در آغاز سال 2020 موهایم را خرد کردم! برای دیدن رشد یک SWIPE #fro را تکان داد! # حلقه ها # طبیعی # موهای طبیعی ””.

در هر دو سبک ، ستاره کاملاً خارق العاده به نظر می رسد – و تنها او نیست. بسیاری از افراد مشهور با یک تغییر درخشان ، وقت خود را در قرنطینه سپری می کنند ، از سلنا گومز گرفته تا لوسی هیل تا بیلی الیش.

اما اگر برای کار رنگ آمیزی به سالن می روید ، انتظار ملاقات سریع را نداشته باشید. در واقع ، تحول گومز ، که او در ماه آوریل در حساب اینستاگرام زیبایی نادر انجام شد ، هشت ساعت طول کشید. نیکی لی و ریاونا کاپری در یک بیانیه گفتند: “کل این فرآیند 200 فویل ، چندین کاسه سفید کننده و هشت ساعت جادوی مو را به خود اختصاص داد.” “این بور مخصوص او است زیرا ما باید اطمینان حاصل کنیم که تعادل گرم و گرم برای رنگ پوست او وجود دارد. این ظاهری کاملاً عالی و مناسب برای تابستان است. “

از نظر ایلیش ، رفتن از موهای سیاه و سبز به بورهای پلاتین یک کار شش هفته ای بود. در همین حین ، هیل ماه ها بتدریج باب تاریک خود را روشن کرد ، قبل از اینکه ظاهر بور سفید و عسل لیمو-بور خود را داشته باشد.

مطمئناً ، یک لحظه کلاه گیس – مانند کیم کارداشیان در ماه آوریل – می تواند ظاهری را که در مدت کوتاهی می خواهید به شما بدهد و همچنین از موهای شما در برابر روند سخت محافظت کند. شما عاشق دیدن آن هستید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>