تیفانی هادیش فاش کرد که در کلاسهای والدین برای فرزندخواندگی فرزند اول شرکت می کند

[ad_1]

تیفانی هدیش آماده مادر شدن است. وی پس از افشای برنامه خود برای پرورش فرزندان ، قدم بزرگی در این راه برداشته است: شروع کلاس های والدین. Haddish در یک قسمت از پاپ روزانه تا درباره برنامه های خود برای فرزندخواندگی صحبت کند.

“اکنون کلاسهای والدین را برای اتخاذ شرکت می کنم” سفر دختران بازیگر در طول ظاهر گفت. “می دانم ، 5 و بالاتر – واقعاً مانند 7. من می خواهم که آنها بتوانند بدانند چگونه از دستشویی به تنهایی استفاده کنند و صحبت کنند. من می خواهم آنها بدانند که من کار را انجام داده ام و آنها را می خواستم. “

وی افزود که “برای محافظت” از خود در برابر بارداری بدون برنامه با دوست پسرش ، مشترک ، “احتیاط کرده است.” Haddish و خواننده رپ با رابطه خود در آگوست سال 2020 علنی شدند.

عکس از لستر کوهن / گتی ایماژ برای آکادمی ضبط

آخرین تک شاخ سیاه نویسنده توضیح داد که او به طور طبیعی انتظار بچه دار شدن ندارد. وی در حین مصاحبه به شوخی گفت: “بگذارید برای شما بگویم ، اگر باردار شوم ، این همه خداست – همه دیوارها ، همه موانع را خراب می کند.” “حالا اگر این اتفاق بیفتد ، ما می خواهیم كمكی استخدام كنیم ، پس می خواهیم خیلی گریه كنیم … و من نمی خواهم” بچه مادر “باشم ، من می خواهم” همسر “باشم.”

تیفانی هدیش در خاطرات خود درباره چگونگی گذراندن وقت خود در سیستم نگهداری از خانواده نوشت. همچنین مواقعی پیش آمد که او پول نداشت و تصمیم گرفت تخمهای خود را بفروشد. وی گفت: “در اینجا چیزی است که همه نمی دانند ، من قصد دارم به شما بگویم.” “وقتی 21 ساله بودم ، خیلی پول داشتم و دسته تخم مرغ را کنار گذاشتم. پس چه کسی می داند؟ من ممکن است چند بچه را در این خیابانها بیرون کنم. اما در این شک دارم ، چون هیچ وقت جایزه نگرفتم.”

وقتی صحبت از به دنیا آوردن فرزند از طریق رحم اجاره ای می شود ، The بچه ها Darndest Things را می گویند میزبان می گوید این برای او نیست: “من نمی خواهم به کسی پول بدهم تا بچه ام را حمل کنم و نه زیرا در این صورت مجبورم فرآیند آمپول زدن به خودم و همه چیزهای دیگر را انجام دهم.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>