تیفانی هدیش در مسابقات طلایی گلوب 2021 یک مدل موی زرد بلوند را معرفی کرد

[ad_1]

تابستان سال گذشته ، تیفانی هدیش با وزیدن موهای خود به یک محصول محکم ، چیزهای اصلی را تغییر داد و امشب در گلدن گلوب 2021 ، تغییر اساسی دیگری ایجاد کرد.

این بازیگر و کمدین با برش بریده شده خود بر روی فرش قرمز گلدن گلوب قرار گرفت و یک بور گرم عسلی رنگ آمیزی کرد و به نظر شگفت انگیز می رسید. ری کریستوفر ، آرایشگر وی در اینستاگرام به اشتراک گذاشت: “این ممکن است یکی از جالب ترین گلدن گلوب هایی باشد که من در مدت طولانی انجام داده ام.” “من چند روز پیش موهای تیفانی را رنگ کردم فقط برای اطمینان از اینکه رنگ مناسبی برای این روز است.”

اگر دقیقاً تعجب می کنید که چگونه می توانید نگاه به خانه را جلب کنید ، خوش شانس خواهید بود ، زیرا کریستوفر کل دستورالعمل های موجود در این پست را شکست. او با لبخند ایموجی گفت: “موهایت را کوتاه کن” و به اولین قدم آشکار اشاره کرد. “از آنجا که موهای او کوتاه است ، موبر @ bevel و تیغه تی مناسب برای لمس دقیق است.”

وی ادامه داد: “هنگامی که طول مناسب موهای خود را پیدا کردید ، اکنون زمان آن رسیده است که رنگ مناسب را پیدا کنید.” “بعد از اینکه موهایتان را بریدید و رنگ آمیزی کردید ، ما محصولات زیبایی را ارائه می دهیم ، من به سراغshrd_us (کرم پروتئین) می روم تا فرها را آبرسانی کرده و آنها را محکم نگه دارد. برای پایان دادن به ،bevel یک کرم حلقه شگفت انگیز دارد که معجزه می کند. درخشش مورد علاقه خود را اضافه کنید و کار شما تمام است. ”

تیفانی هدیش در مورد اینکه چقدر ظاهر کوتاه خود را در شبکه های اجتماعی دوست دارد کاملاً صریح گفت. او پس از به اشتراک گذاشتن یک فیلم از لحظه ساختن ریزه کاری بزرگ ، او همچنین یک سلفی را منتشر کرد که در آن عشق به برش خود را به اشتراک گذاشت. “فقط عاشق ظاهر جدیدم فکر کردم که می خواهم آن را با همه به اشتراک بگذارم. بهترین قسمت این است که وقتی آب به سر من برخورد می کند ، مانند بوسه های خدا احساس می شود. # شاد برای تعداد بیشتری از عشق خدایان! “

Bella Cacciatore همکار زیبایی Glamour است. از او پیروی کن bellacacciatore_ در اینستاگرام.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>