تیلور سوئیفت در کنار “You All Over Me” ریمیکس سورپرایز را رها کرد و طرفداران در حال ترک شدن هستند

[ad_1]

این نترس دوران دوباره. در نیمه شب جمعه ، 26 مارس ، تیلور سوئیفت اولین آهنگ “از خرک” را در آلبوم دوباره ضبط شده خود منتشر کرد ، نترس، یک سرود جدایی با عنوان “You All Over Me” ، که او در سال 2008 نوشت و تابستان گذشته را با ستاره کشور کانادا ، مارن موریس ضبط کرد. سوئیفت علاوه بر اینکه به ریشه های خود در نشویل برای ترانه که در رسانه های اجتماعی و تلویزیون تحسین کرده بود ، بازگشت ، یک ریمیکس از “داستان عشق (نسخه تیلور)” را نیز شگفت زده کرد ، زیرا ، به گفته خودش ، “در این خانه ای که در همان زمان می رقصیم و گریه می کنیم. “

همانطور که همه ما می توانستیم پیش بینی کنیم ، متن ترانه “You All Over Me” برای اکثر طرفداران بسیار کمی احساساتی بود و بسیاری از آنها ساعات اولیه صبح را با گریه بر روی آن گذرانده اند ، یا حداقل توییت کردند که بیش از آن گریه می کنند . استعاره اصلی ، شبیه ترانه “تمیز” او در مورد داشتن رابطه ای گذشته از نظر جسمی است. طرفداران تیلور سویفت همچنین آهنگ های “Last Kiss” را پیدا می کنند که در مورد تأمل در یک همکاری مهم و اولیه است.

در مورد ریمیکس الویرا از “داستان عشق” ، به راحتی رقصیدن برای آن بسیار رقص آور است. (شخص دیگری “Love Club” ، “Love Story” و “Love in This Club” توسط Usher mashup را بخاطر می آورد که در دوره مطلق سال 2009 بود؟)

ویدئوی همراه نمایش اسلایدی از لحظات طرفداران از تورها و رویدادهای اولیه سوئیفت است. از آنجا که او و طرفداران هر دو جوان بودند که برای اولین بار یکدیگر را دیدند ، awww. یکی از طرفداران در توییتر خود نوشت: “LOVE STORY ELVIRA REMIX VIDEO همچنین دارای تصاویر بدون طرفدار است زیرا من گریه می کنم آنقدر زیبا و احساسی است.”

و اگر وارد بخش نظرات شوید و ببینید افرادی در مورد “twerking عاشقانه” صحبت می کنند ، خوب ، این فقط برخی از الگوهای رفتاری است که Swifties امروز تصمیم گرفته است با آنها کار کند ، و این تقریبا تمام آنچه که می توانیم در مورد آن بگوییم است.

بر اساس توصیه تیلور سوئیفت ، BRB ، من تمام صبح می رقصم و گریه می کنم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>