تیلور سویفت فاش کرد که چرا واقعا به این غزل خاص فولکلور افتخار می کند

[ad_1]

غزل مورد علاقه شما از چیست فرهنگ عامه؟ تصاویر رنگارنگ “رشته نامرئی؟” نوجوان آرزو دارد و دلشکسته “بتی؟” خوب یکی از مورد علاقه های تیلور سویفت از آهنگ “The Last Great American Dynasty” است ، آهنگی که او در مورد ربیکا هارکنیس ، که خواننده خانه آن در Rhode Island است ، نوشت.

سوئیفت فاش کرد: “من واقعاً افتخار می کنم ،” او زمان فوق العاده ای داشت که همه چیز را خراب کرد “از” آخرین سلسله بزرگ آمریکایی “زیرا این اتفاق در مورد اتفاقاتی است که وقتی زنان از قفس های خود بیرون می آیند و می دوند ،” مردم.

در ترانه ، قهرمان دختر مهمانی نترس قضاوت همسالان و همسایگان خود را نادیده می گیرد و زندگی را به کمال می رساند. آشنا بنظر رسیدن؟ سوئیفت نیز مشابه آن را تجربه کرد لذت زندگی لحظه ای پس از جدا شدن از اولین برچسب خود و واکنش شدید ناشی از نوار کیم-کان-تیلور که به بیرون درز کرده است. هنگامی که او با انتشار آلبوم خود دوباره به چشم مردم بازگشت شهرت، آبرو، او مطمئناً دوران فوق العاده ای را سپری می کرد.

سوئیفت ادامه داد: “این می تواند یک لحظه واقعی مروارید برای جامعه باشد که یک زن صاحب خواسته ها و وحشی های خود باشد” و من این ایده را دوست دارم که زن مورد نظر در آزادی بیش از حد شاد باشد و حتی از مراقبت از اینکه به هم ریختن پرها ، بالا کشیدن ابروها یا تبدیل شدن به بحث شهر. ایده ای که او تصمیم گرفت زمان های شگفت انگیزی برای وجود داشته باشد و این مهمتر بود. “

آن خط را از من یادآوری می کند از “من کار بدی کردم” ، که در آن او می پرسد ، “آنها می گویند من کار بدی انجام داده ام / پس چرا آنقدر خوب است؟” در راه انداختن کمی آشفتگی ، واقعاً آزادی و بله ، شادی وجود دارد.

“آخرین سلسله بزرگ آمریکایی” مورد علاقه طرفداران تیلور سوئیفت قرار گرفت و موجی از علاقه را در زندگی ربکا هارکنیس و شوهرش وارث استاندارد اویل برانگیخت. آنها حتی پیشنهاد دادند که داستان باید به فیلمی تبدیل شود که بلیک لایولی دوستهای سوئیفت را بازی می کند و رایان رینولدز. خود سوئیفت گفت که ایده را دوست داشت. بنابراین ، آیا می توانیم تاریخ انتشار را بدست آوریم؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>