تیلور سویفت هواداران را برای رمزگشایی آخرین معمای خود به چالش کشید – و ما فکر می کنیم آنها این کار را کردند

[ad_1]

طرفداران تیلور سوئیفت به دلیل تحقیق و رمزگشایی به معنای واقعی کلمه هر کاری که ستاره پاپ انجام می دهد مشهور هستند – حتی گاهی اوقات چیزی برای یافتن نیست!

این مورد در روز جمعه ، 2 آوریل وجود نداشت ، وقتی ستاره پاپ Swifties را به یک معمای سطح “متخصص” دعوت کرد. وی در اینستاگرام و توییتر نوشت: “درب خرک در شرف انقباض است همانطور که فکر می کنید بعد از تماشای این فیلم من فکر می کنم.” “سطح: متخصص. رمزگشایی مبارک! “

در این ویدئو ، یک طاق طلایی باز می شود که مجموعه ای از کلمات آشفته مانند “EYB” ، “INFE” ، “GENAURIFT” و موارد دیگر را نشان می دهد. مزخرف ، درست است؟ شاید نه.

با توجه به اینکه تیلور سوئیفت قرار است نسخه ضبط شده خود در 26 آهنگ طولانی را منتشر کند نترس در یک هفته آلبوم ، بسیاری از طرفداران به سرعت شروع به unscrambling آنچه آنها فکر می کنم عنوان آهنگ پاداش است. در حالی که این نظرات در اینستاگرام خاموش بود ، آنها توانستند مهارت رمزگذاری کد خود را در توییتر به نمایش بگذارند.

استانز نیز به سرعت نظریه پردازی کرد که حداقل یک آهنگ با کیت اوربان همراه خواهد بود.

دیگران سعی کردند بفهمند که تیلور سویفت دقیقاً چه چیزی را روی این ویدئو می خواند ، که همچنین به وضوح بخشی از این معما بود. یکی از کاربران در توییت خود نوشت: “به عقب بازی کردم ، می شنوم ،” جایی به شما برخورد می کنم که قصد خیره شدن را نداشتم ، شرط می بندم که او چیزی شبیه من نیست ، مطمئن هستم که شما را خوشحال خواهد کرد. ”

به روزرسانی های تیلور سویفت به نظر می رسد که حساب به یک نتیجه مشابه رسیده است ، اگرچه آنها شنیده اند ، “من در جایی به شما برخورد کردم … قصد خیره شدن نداشتم امیدوارم او هرگز مثل من نباشد. من مطمئنم که او شما را خوشحال خواهد کرد. “

دیگران به راحتی برای سوار شدن همراه بودند. یکی از کاربران توییتر به شوخی گفت: “خنده دار است که چگونه تیلور سوئیفت باعث شد همه ما قلم ها را برداریم در حالی که مدرسه آنلاین هرگز نمی تواند.” الگوهای رفتاری از آنجا فقط بهتر شدند.

در همین حال ، من هنوز اینجا هستم و در مورد قسمت سوم این بخش تعجب می کنم فرهنگ عامه سه گانه ای که هرگز نخواهد آمد. همانطور که یکی از کاربران توییتر توییت کرد ، “تیلور سوئیفت فکر می کند من بسیار باهوش تر از هستم.”


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>