تیم بوستون رد ساکس ، تیم مورد علاقه بن افلک ، فقط ادای احترامی به جنیفر لوپز کرد

[ad_1]

صدایی که انتظار نداشتیم به مکالمه درباره جنیفر لوپز ، الکس رودریگز و بن افلک ملحق شویم صدای بوستون رد ساکس است ، اما اکنون که آنها لوله شده اند ، کاملاً منطقی است. تیم (یا خب ، شخص رسانه اجتماعی سازمان) با خنده و شادی زندگی دوستانه لوپز (نوع) را در TikTok انجام می دهند – اما نگران نباشید: آنها پست و شرم آور نبودند. آنها فقط به جنی از بلوک فریاد شیرین و بی ادبی زدند.

TikTok که در تاریخ 18 مه به حساب رسمی Red Sox ارسال شده است ، لحظاتی از بازدید لوپز از Fenway Park در ژوئیه 2019 را نشان می دهد هنگامی که او با یانکی سابق نیویورک الکس رودریگز ، که بازی را برای او پخش می کرد ، نامزد کرده بود یکشنبه بیس بال، گزارش ها مردم. این مونتاژ بر روی نسخه ابزاری از “هرگز تو را فراموش نکنم” ساخته زارا لارسون تنظیم شده است و متن روی صفحه حاوی این جمله است: “برای دختری در هیولا … ما هرگز شما را فراموش نخواهیم کرد” (هیولا اشاره ای به بخشی از Fenway با نام مستعار هیولای سبز) زیرنویس به راحتی می گوید: “دلم برایت تنگ شده ، جی لو”.

نه تنها بوستون رد ساکس رقبای تلخ و دیرینه نیویورک یانکی ها هستند ، بلکه آنها تیم محبوب بن افلک بومی بوستون هستند که لوپز سالها پس از پایان نامزدی دوباره با آنها در حال معاشرت است. افلک قبلاً با همسر سابق خود ، جنیفر گارنر در بازی ها شرکت می کرد ، بنابراین اگر او لوپز را به زودی به Fenway بیاورد تعجب نخواهیم کرد. یعنی اگر آنها واقعاً با هم قرار می گذارند.

در نظرات ، مدیر رسانه های اجتماعی به اندازه کافی درگیر شد تا گمانه زنی ها را برانگیزد که البته این در پاسخ به رویدادهای مشهور فعلی است. بعد از اینکه یکی از کاربران TikTok نوشت ، “YO THIS MEDIA SOCIAL MANAGER خیلی مسحور است ، من آن را خیلی دوست دارم” ، این حساب با سه شکلک “قهوه” پاسخ داد ، به این معنی که چای ریخته می شود.

TikTok:redsox

آیا MLB Deuxmoi جدید است؟ ناگهان به ورزش اهمیت می دهیم!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>