تی شرت الکسیس اوهانیان فقط تمام متنفرهای سکسیست سرنا ویلیامز را خاموش کرد

[ad_1]

شوهر سرنا ویلیامز ، الکسیس اوهانیان ، بنیانگذار Reddit ، آن را دریافت می کند. شما می دانید که چگونه هیچ کس هیچ وقت یک کارگردان با استعداد را “یک کارگردان مرد عالی” نمی خواند یا یک آشپز عالی را به عنوان “یکی از بهترین آشپزهای مرد برای مراقبت از او” لیست می کند؟ بله ، صلاحیت جنسیت فقط زمانی استفاده می شود که ما در مورد دستاوردهای زنان صحبت کنیم ، و احتمالاً وقت آن رسیده است که وقتی می خواهیم توانایی های شخصی را ستایش کنیم ، جلوی آن را بگیریم. به همین دلیل اوهانیان هنگام تماشای بازی همسرش در مسابقات اوپن استرالیا در روز سه شنبه ، 16 فوریه ، آن پیام را روی پیراهن خود نشان داد.

نوک انگشت او ویلیامز و کلمات “بزرگترین ورزشکار زن” را با خط “زن” نشان داد. نه اینکه ما مجبور به توضیح این موضوع باشیم ، اما فقط درصورتی که کسی در تلاش باشد تا این مسئله را پیچیده کند: او زن بودن او را به حداقل نمی رساند. او می گوید او بزرگترین ورزشکار ، دوره ای است ، نیازی به توضیح بیشتر نیست. جارمر جنکینز ، شریک ضربه ویلیامز ، پیراهن را نیز پوشید ، همانطور که توسط خبرگزاری هافینگتون.

عکس از مت کینگ / گتی ایماژ

ویلیامز در دیدارهای خود مقابل سیمونا هالپ ، نایب قهرمان مسابقات شماره دو پیروز شد و در مرحله نیمه نهایی مقابل نائومی اوزاکا صعود می کند. اوهانیان پیروزی خود را در توییتر جشن گرفت ، و مدیرعامل مادرید اوپ و مدیر سابق یون تیریاک ، که اخیراً پیشنهاد کرد ویلیامز باید بازنشسته شود ، تحسین کرد.

سرنا ویلیامز در مورد مدت زمانی که بازی را انجام می دهد کمی شوخی کرد. وقتی از او در مورد توانایی خود برای گرفتن یک امتیاز پس از یک مسابقه طولانی پرسیدند ، او گفت که از “تابستان 1926” بر این مهارت تسلط نداشته است. او همچنین گفت این چیزی است که در آن مهارت دارد و باید از آن استقبال کند. به معنای واقعی کلمه صاحب قدرت او هستیم و ما عاشق دیدن آن هستیم.

در مورد آن پیراهن ، اوهانیان اشاره کرد که نایک ممکن است به زودی محصولات بیشتری تولید کند و خود را فقط مدل این شرکت در توییتر بخواند.

لطفاً یکی را در حد متوسط ​​می گیرم و اگر شوهر نایک این ازدواج را انجام دهد ، شوهری مانند الکسیس اوهانیان حمایت می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>