جارد پادالکی 20 سال ستاره بوده است. هنوز چیزهای زیادی وجود دارد که شما درباره او نمی دانید

[ad_1]

درست است! اما من قبل از نمایش هرگز با الکسیس ملاقات نکرده بودم. ما قرار گذاشتیم ، اما آنها مرا به عنوان یک انسان انتخاب کردند و سپس من دوست پسر شدم.

وقتی من و الکسیس آشنا شدیم ، ما هر دو 17 ساله بودیم و هر دو تگزاسی بودیم و به نوعی در این شهر جدید و عجیب زندگی می کردیم و من مثل “هی می خواهم برای شام بیرون بروم؟” من می دانم که او مدتی با میلو قرار گذاشته و بله ، من و او با هم قرار گذاشتیم.

قبل یا …؟

این قبل بود زیرا او تا فصل 2 در این برنامه حضور نداشت. من فکر می کنم ما در فصل 1 قرار گذاشتیم.

چگونه شما آن را مخفی نگه داشتید؟

نمی دانم آیا سعی کردیم آن را مخفی نگه داریم یا نه. کاش رسوایی یا چیز دیگری می شد! من فکر می کنم این نوع احمقانه تر بود ما دو بچه 17 ساله بودیم که می گفتیم: “هی ، می خواهی بولینگ بروی؟” این چیزی فوق العاده آبدار نبود.

شما چندین بار گفته اید که هستید تیم جس بیش از تیم دین اما آیا شما احساس می کنید که ما ، به عنوان یک جامعه ، هنوز باید باشیم تیم روری؟ او به نوعی بمکد هم.

من می خندم وقتی مردم می گویند ، “من رئیس تیم هستم.” دین به همسرش خیانت می کند! و روری کمکی نکرد.

روری چند مسئله داشت. می دانید ، او کودکی بود که در حال بزرگ شدن بود و سعی داشت در دنیایی عجیب و غریب بدون یک شخصیت پدری کاملاً محکم و با نوعی مادر روان رنجور و روان آلود حرکت کند. این را می گویم: بله ، من تیم روری هستم. فکر می کنم روری سعی می کرد زندگی اش را بگذراند و بدخواه نبود. او یکی از این دختران پست نبود که مانند: “اوه ، من می خواهم شایعه ای درباره این شخص یا آن شخص شروع کنم. می خواهم این زندگی را نابود کنم. “

آیا او اشتباهاتی انجام داده است؟ آره البته! همه ما او احتمالاً برخی افراد را آزار داده ، احتمالاً صدمه دیده است. اما من فکر می کنم او فقط سعی داشت زندگی اش را ادامه دهد و آن را رقم بزند. او ظاهراً سعی در آزار مردم نداشت. بنابراین بله ، من را تیم روری صدا کنید.

الکسیس بلدل در نقش روری گیلمور و جارد پادالکی در نقش دین فارستر در دختران گیلمور

© برادران وارنر / حسن نیت ارائه می دهد مجموعه اورت

بنابراین آیا هیچ یک از این سال ها باعث تعجب شما شده است؟

من هم اینچنین فکر میکنم! اون سوال دوست پسر الکسیس نمی دانستم مارا این حرف را زده است.

این چهار سال پیش بود – شما نمی توانید از او عصبانی شوید!

[Laughs.] گه مقدس ، پس در هنگام راه اندازی مجدد سیستم درست بود؟

بله ، بنابراین مدت قانونی در این مورد مدتهاست که سپری شده است.

قسمت های جدید از واکر پنجشنبه ها ساعت 8 عصر ET از The CW پخش شود. امیلی تانن باوم یک ویراستار ، منتقد و فیلمنامه نویس سرگرمی است که در LA زندگی می کند. دنبالش کن توییتر.


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>