جاستینا بلاکنی برای قلب وحشی طراحی می کند

[ad_1]

تمام محصولات برجسته Glamour توسط سردبیران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم


جاستینا بلاکنی ، طراح و بنیانگذار زندگی خود را گذرانده است: زمانی در ایتالیا زندگی می کرد که به عنوان مجری تلویزیون در یک برنامه محلی مستقر در توسکانی کار می کرد. همچنین در آن زمان بود که او و خواهرش ، فیث ، بوتیکی را در فلورانس افتتاح کردند که کیف های دستی و تی شرت های پرنعمت می فروخت – سپس مفهومی بدیع برای فلورانس بود (سلام اوایل دهه 2000 بود) و این فقط سالهای اولیه بود.

وقتی بلاکنی 30 ساله شد ، او به پنج زبان مختلف صحبت می کرد و مدتی را در بارسلونا ، بوینس آریس ، کپنهاگ ، قرطوبا ، جاکارتا ، اورشلیم ، مادرید و مراکش گذرانده بود.

اگرچه در سال 2009 ، سبک زندگی آفتابی و هوای آزاد ساحل غربی بود که باعث جذب بومی برکلی به خانه شد. وی پس از گذراندن یک دهه در میان سنگفرش و بتون ، به خانه ای به سبک خانه های ییلاقی دهه 1920 در لس آنجلس نقل مکان کرد. بلاکنی از غوطه ور شدن در فضای سبز خارج از پنجره اش راحت شد.

این اولین بار بود که او تنها زندگی می کرد و می توانست فضایی ایجاد کند که کاملا سلیقه او را منعکس کند. بنابراین او خانه خود را پر از الگوهای وحشی ، بافت های سرسبز و رنگ های کلیدوسکوپی کرد. و این همان مسیر پر پیچ و خم بود که در نهایت به او الهام شد تا وبلاگ خود را با نام Jungalow ایجاد کند – پورتمنتو که کلمه یکپارچه و جنگل را تلفیق می کند. سال ها بعد ، این تجربه از یک وبلاگ به یک مارک تجاری کامل تبدیل شد ، تلاشی که او خودش را آغاز کرد.

جنگل: تزئین وحشی توسط جاستینا بلاکنی ، 29 دلار در آمازون

آبرامز

اکنون بلاکنی ، همسر ، مادر و نویسنده پرفروش نیویورک تایمز ، سومین کتاب خود را منتشر کرد. که در تزئین وحشی، بلاکنی ترکیبی از خاطرات خود را به شما کمک می کند تا با الهام از الهام از خانه های خود به روشی اصیل استفاده کنند. او می گوید: “دو کتاب آخر واقعاً بیرونی بودند و این کتاب واقعاً درون گرایانه است.” زرق و برق

سلیقه شما هر چه باشد – مدرن ، روستایی ، بوه – یک پیام جهانی به رویکرد طراحی بلاکنی دارد. خانه های ما باید “مکانی برای ایجاد و رشد” باشد. و صحبت از رشد ، او همچنین به ما توصیه می کند که سخت کار گیاهان را بکنیم – بالاخره این مارک Jungalow نامگذاری شده است.

برای گلمور با انجام ستون Work ، کارآفرین و فضای داخلی جاستینا بلاکنی به ما نگاهی اجمالی به زندگی حرفه ای او می دهد ، اینکه چگونه همه ما می توانیم در محل کار کمی خوشحال باشیم و ملزومات کاری که او بدون آن نمی تواند زندگی کند.


زرق و برق: چه ساعتی بلند می شوید؟

جاستینا بلاکنی: من به نوعی با خورشید بیدار می شوم. بنابراین این یعنی حدود یک ربع تا شش.

برنامه معمول صبحگاهی شما چیست؟

هر روز کمی متفاوت به نظر می رسد. وقتی زود بیدار می شوم ، دوش بیرون می گیرم ، بنابراین می خواهم آبکشی کنم. خورشید در حال طلوع است و من لحظه ای برای خودم دارم. سپس وارد آشپزخانه می شوم و یک قهوه یا چای درست می کنم و ایمیل هایم را بررسی می کنم و می بینم در جهان چه اتفاقی می افتد. من اخبار ، سهام و همه این موارد را بررسی می کنم. سپس ، خانواده من معمولاً حدود ساعت 7:30 صبح بیدار می شوند که در این زمان ما معمولاً با هم صبحانه می خوریم.

آیا شما یک فرد صبحانه هستید؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>