جاستین تیمبرلیک سرانجام از بریتنی اسپیرز و جانت جکسون عذرخواهی کرد

[ad_1]

یک هفته پس از انتشار مستند انفجاری قاب بندی بریتنی اسپیرز جاستین تیمبرلیک برای اولین بار از هر دو بریتنی اسپیرز و جانت جکسون عذرخواهی کرد.

وی روز جمعه ، 12 فوریه در یک پیام طولانی اینستاگرامی نوشت: “من پیام ها ، برچسب ها ، نظرات و نگرانی ها را دیده ام و می خواهم پاسخ دهم” مشکل ، جایی که من خارج از نوبت صحبت کردم ، یا در مورد آنچه که درست بود صحبت نکردم. من می فهمم که من در این لحظات و در بسیاری دیگر کوتاه آمدم و از سیستمی بهره مند شدم که زن ستیزی و نژادپرستی را تأیید می کند. “

در میان واکنش هایی که در رابطه با رفتار وی با اسپیرز پس از فروپاشی آنها در سال 2002 رخ داد ، که این مستند دوباره مورد توجه قرار گرفت ، مردم در شبکه های اجتماعی همچنین سکوت او را پس از مجازات و جانت جکسون به دلیل نقص کمد لباس در هنگام اجرای نمایش نیمه وقت سوپربول در سال 2004 یادآوری کردند. وی در بیانیه خود نوشت: “من به طور خاص می خواهم از بریتنی اسپیرز و جانت جکسون به صورت جداگانه عذرخواهی کنم.” “زیرا من از این زنان مراقبت و احترام می گذارم و می دانم که شکست خوردم.”

خواننده “گریه کن من یک رودخانه” گفت که احساس می کند مجبور است پاسخ دهد “زیرا همه افراد درگیر شایستگی بهتری را دارند” و او دوست دارد بخشی از “گفتگوی بزرگتر” باشد.

“صنعت ناقص است. این مردان ، به ویژه مردان سفیدپوست را برای موفقیت آماده می کند. ” “این به این شکل طراحی شده است. من به عنوان یک مرد در موقعیت ممتاز ، باید در این مورد سر و صدا داشته باشم. به دلیل ناآگاهی من ، آنچه را که در زندگی خودم اتفاق می افتاد تشخیص ندادم ، اما نمی خواهم هرگز از پایین کشیدن دیگران سود ببرم. “

“من در طول زندگی حرفه ای خود در گشت و گذار در همه اینها عالی نبودم” و افزود که عذرخواهی “اولین قدم” است و وی قصد دارد “پاسخگویی” را اتخاذ کند.

وی در پایان گفت: “من به شدت به رفاه افرادی که دوستشان دارم و آنها را دوست داشته ام اهمیت می دهم.” “من می توانم بهتر کار کنم و بهتر خواهم کرد.”

بیانیه کامل وی را در زیر بخوانید:


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>