جان لجند برای عید پاک با لباس اسم حیوان دست اموز لباس پوشید و لونا خوشحال شد

[ad_1]

به نظر می رسد کریسی تیگن و جان لجند عید پاک را زود جشن گرفتند. این زوج تصمیم گرفتند برای تعطیلات اواخر ماه مارس ، یک مهمانی در حیاط خانه بچه های خود برگزار کنند و آنها همه کار را از دست دادند. دسته آنها شامل یک ترامپولین غول پیکر ، شبیه باغ وحش حیوانات اهلی و لجند بود که یک لباس کاملاً اسم حیوان دست اموز بر تن داشت. دختر آنها ، لونا ، البته خوشحال شد.

در یکی از پست های خود ، تیگن صدای “نه” را اضافه کرد که در TikTok برای همراهی فیلم های ناگهانی وخیم استفاده شده است. اگرچه از آنچه می توانیم ببینیم ، بچه ها نسبت به این اسم حیوان دست اموز خیلی سختگیر نبودند. فقط وقتی وارد رینگ می شوید ، گاهی زمین می خورید!

والدین نیز سرگرم شدند. تایگن لحظه ای شیرین را با هنرمند گریم نوا کاپلان به اشتراک گذاشت و نگین های متناسب با چهره را تکان داد و صندلی دنجی روی “اسم حیوان دست اموزش” نشست.

در اینستاگرام شخصی خود ، جان لجند حدس زد که او یک لحظه دور از کریسی تیگن گرفت زیرا او “شک” کرد که این لباس او بوده است ، اگرچه او اعتراف می کند که این شراب بوده است. با توجه به اینکه تایگن اخیراً هوشیار است ، تصور می کنیم این عشق بوده است ، نه مشروب! عشق اسم حیوان دست اموز!

افسانه همچنین ویدئویی از خودش را منتشر کرد که در آن لباس پیش از لونا با انگشت اشاره می کند و او را “بابا” صدا می کند. دختر باهوش! در این کلیپ ، می توانید تزئینات بیشتری را ببینید که شامل هویج بادکنکی و تخم مرغ های بزرگ پاستلی است.

به نظر می رسد که آنها در حال رقصیدن با “پسر آمریکایی” استل ، یکی دیگر از آهنگ های معروف TikTok هستند که به لطف Fortniteتمسخر با مضمون.

ما می دانیم که کریسی تیگن در برنامه محبوب مبتنی بر ویدئو است و با توجه به اینکه او اخیراً توییتر را ترک کرده است ، ممکن است منطقی نتیجه بگیریم که TikTok اکنون جایگاه خود را در رژیم غذایی شبکه های اجتماعی گرفته است. یا حداقل کرم های گوش آن به لیست های پخش او راه پیدا کرده اند.

با ما همراه باشید تا ببینید آیا او موسیقی عادی ویروسی را در عید پاک واقعی ارسال می کند یا نه!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>