جان چو به دلیل موهایش ترند است

[ad_1]

موهای جان چو بسیار جذاب هستند – اندازه تقریبی و شکل تقسیم موز قابل تقسیم – در تبلیغاتی برای انیمیشن محبوب Netflix گاوچران Bebop. این بازیگر 48 ساله ابتدا موهایی ضخیم ، بالشتک ، حجیم ارائه می دهد. این نوع موهای قابل لمس است که باعث ترس فصل اول می شود دوران آناتومی گری پاتریک دمپسی

این نوع مویی نیست که اینترنت می تواند از بین ببرد. نام چو بعد از ظهر روز سه شنبه (8 ژوئن) در توییتر ترند شد ، و هزاران نفر از بزرگترین ذهن های ما با اظهار نظرهای بی نظیر مانند “به موهای جان چو نگاه کن” و “آه! موهای جان چو!” مندی کالینگ ، که از موهای خوب می داند ، نامیده می شود لباسهای چو “پرزرق و برق”.

چو در اقتباس بازی های لایو اکشن شو تلویزیونی اواخر دهه 90 ژاپن ، در کنار مصطفی شاکر و دانیلا پیندا ، نقش شخصیت اصلی بدبوی اسپایک اشپیگل را بازی خواهد کرد. طبق ویکی برای نمایش اصلی انیمه ، اشپیگل یک جوان 27 ساله است. برخی از طرفداران با توجه به اینکه این بازیگر 48 ساله است ، با انتخاب بازیگر چو مشكل داشته اند. به این ترتیب من می گویم: نیازی نیست كه دقت را برای یك داستان جنایی علمی تخیلی نوآر كه در سال 2071 اتفاق می افتد ، چنگ بزن! همچنین ، ما از انتخاب بازیگران جان چو شکایت نداریم. ما فقط می گوییم “متشکرم”.

بر اساس گاوچران Bebop ویکی fandom ، موهای اسپایک اشپیگل و احساسات کلی در این انیمیشن با الهام از باب دیلن و یوساکو ماتسودا، یک بازیگر ژاپنی. بگذارید فقط بگوییم به نظر می رسد جان چو به نظر می رسد اگر باب دیلن جوانی به محصولی می پرداخت و با دیفیوزر دستی داشت. ما در حال صحبت کردن با وزوز صفر و صدای تشویق تگزاس هستیم. این موهایی است که هری پاتر می خواست اما هرگز نمی توانست آن را سنجاق کند.

هیچ تاریخ رسمی یا تریلری از Netflix وجود ندارد گاوچران Bebop، گرچه غول پخش جریانی در 8 ژوئن توئیت کرد که این نمایش در پاییز به Netflix می رود. علاقه مندان به هیجان می آیند سریال جدید توسط یوکو کانو ، آهنگساز که موسیقی او در نمایش اصلی می درخشد ، به ثمر می رسد.

بله ، جان چو قرار است در یک فیلم علمی تخیلی در نتفلیکس به عنوان یک شکارچی فضل مبارزه با جرم و جنایت بازی کند. بله ، موهای او بهتر از موهای شما به نظر می رسند. بله ، در یک بعدازظهر شکننده تابستان برای تولید اخبار کافی است.

این دنیای موی جان چو است و ما فقط خوش شانس هستیم که در آن زندگی می کنیم.

جنی سینگر نویسنده ستاد Glamour است. تو می توانی دنبالش کن در توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>