جان کوربت می گوید از او خواسته نشده است به راه اندازی مجدد فیلم “Sex and the City” بپیوندد

[ad_1]

صحبت از The Wonder Years، طبق IMDb به شما جک کوربت اعتبار دادند. آیا این درست است؟

درسته. وقتی برای انجمن بازیگران نمایشگر ثبت نام کردم ، پیش از این بازیگری به نام جان کوربت حضور داشت. اما در واقع ، در اولین کارت SAG من ، نام من Nate Corbett بود زیرا نام پدربزرگ من Nate بود و من نمی توانستم از John استفاده کنم. من مدتی Nate را امتحان کردم و هنوز هم عکسهای قدیمی زیادی با Nate Corbett در آن دارم ، اما هیچ کس هرگز مرا نیت صدا نمی کرد. پدر من هم جان بود ، اما همه خانواده اش او را جک صدا می کردند ، بنابراین من جک را امتحان کردم. من نمی خواستم جان جی کوربت باشم چون صدای آن را دوست نداشتم. بنابراین جک کوربت را امتحان کردم. این واقعا مناسب نبود حتی اگر من به عنوان Jack Corbett معتبر هستم The Wonder Years. وقتی که من قرار گرفتن در معرض شمال دو سال بعد ، آنها از من پرسیدند که می خواهم از چه نامی برای اعتبار خود استفاده کنم. من فقط گفتم جان كوربت ، و این بود! هیچ کس هیچ وقت آن را رد نکرد. من تعجب می کنم که چه اتفاقی برای جان کوربت دیگر افتاده است ، اما من او را مشت کردم. من فکر می کنم محدودیت زمانی در آن تمام شده است.

من همچنین خواندم شما ماه آینده تولد بزرگی دارید ، درست است؟

باورم نمیشه بله ، زمان سریع می گذرد. ماه آینده شماره 60 خواهم بود.

خوب ، تسلیت! پس چه تولدی عالی برای جان کوربت است؟

من عاشق پیتزا هستم ، مانند یک پیتزا مارگریتا یا شاید حتی یک پیتزا پپرونی ، با چند آبجو. من بعد از آن کیک فاج بستنی را دوست دارم و تمام. [Laughs.] روز تولد من یکشنبه امسال است و من روز تعطیل را در محل کار خواهم داشت ، بنابراین فکر می کنم این چیزهای خوشمزه در انتظار شما هستند. آخرین باری که قسمت تولدم را گرفتم زمانی بود که 13 ساله شده بودم و فقط آن را دوست نداشتم. من تنها فرزند و قلباً نوعی تنها هستم و هنوز هم فقط حدود سه دوست فوق العاده صمیمی دارم. بنابراین حتی اگر من یک جشن تولد داشته باشم ، بیشتر افراد آنجا را نمی شناختم. [Laughs.] با بو معاشرت می کنم و او یک پیتزای خارق العاده درست می کند. سپس او یک بوسه تولد به من خواهد داد ، و این به همان اندازه هیجان انگیز خواهد بود.

صحبت از این است که شما تقریباً 20 سال است که با هم هستید. اگر بتوانید برگردید و قبل از ملاقات با او چیزی به خود بگویید ، چه اتفاقی می افتد؟

سعی کنید اینقدر بمب اف نگویید. اوه خدای من! این دقیقاً بخشی از واژگان من است و من واقعاً سخت کار می کنم تا از آن در این مصاحبه استفاده نکنم. من حتی آن را در مورد کودکان کوچک فراموش می کنم و از آن استفاده می کنم ، و بو نگاهی به من می دهد و می گوید: “هی!” و من می گویم ، “چی ؟!” [Laughs.] بنابراین بله ، احتمالاً داشتن دستور زبان بهتر و مطالعه بیشتر به دلیل بازی ما خواهد بود خطر! هر شب. بالای 30 سال دارم خطر! قسمتهایی که در DVR ما ذخیره شده اند و تعداد زیادی از آنها هنوز هم آخرین بازی الکس تربک هستند خطرs من DVR خود را نگه داشته ام اگر من کار نمی کنم هر شب آن را تماشا می کنیم. اگر 20 سوال وجود داشته باشد ، من مانند دو سوال درست می شوم ، و بقیه بقیه را دریافت می کند. کاش بیشتر می خواندم و باهوش تر می شدم. او همه چیز را در مورد همه چیز می داند.

او می گوید عاشقانه ترین کاری که شما برای او انجام داده اید چیست؟

احتمالاً شام او را درست کنید زیرا او معمولاً شام درست می کند. من یک آشپز خیلی خوبی هستم ، اما تنبل می شوم. در روز تولد او هدیه هایش را می گیرم ، اما من آن پسر گلدار با دوازده گل رز نیستم. من باید این کار را بیشتر انجام دهم برای روز ولنتاین ، ما آنقدر طولانی در کنار هم بوده ایم که گاهی فکر می کنیم تعطیلاتی پنیرگونه است. حتی نمی توانید وارد یک رستوران شوید زیرا آنها بسیار پر از بسته هستند ، بنابراین ما آدم های ولنتاین نیستیم. این خیلی رمانتیک نیست ، اما کار خوبی مانند تعجب او را با تهیه شام ​​انجام می دهد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>