جسیکا سیمپسون می گوید وقتی نیک لاچی شروع به ملاقات با ونسا کرد ، او “ناراحت” شد

[ad_1]

بعد از ریختن انواع چای در خاطراتش ، کتاب باز، منتشر شده در فوریه سال 2020 ، جسیکا سیمپسون در حال باز کردن بیشتر خود است. نسخه جدید جلد رقعی او شامل همه مواردی از خاطرات روزانه است ، از جمله یکی درباره جدایی او از نیک لاچی.

خواننده “روابط عمومی” و عضو 98 درجه از 2002 تا 2006 ازدواج کردند و در MTV بازی کردند تازه عروس ها. اندکی پس از جدایی آنها ، لاچی شروع به معاشرت با همسر فعلی خود ونسا لاچی (ملکه مینیلو) کرد ، که ظاهراً به شدت سیمپسون را آزار داد. سیمپسون در آن زمان در ژورنال خود نوشت ، “بنابراین ، نیک ، شما با یک نفر دیگر هستید؟ به نظر می رسد عشقی را که با من صحبت کردید فراموش کرده اید” سرگرمی امشب. “من فراتر از باورم ناراحت هستم. تنها در تاریکی ، هیچ کس با خودم تماس نمی گیرد.”

سیمپسون پس از بهبودی از شکستگی قلب خود دوباره عشق پیدا کرد – او از سال 2014 با اریک جانسون ازدواج کرده است و این دو سه فرزند دارند.

جدید کتاب باز همچنین شامل یادداشت های روزانه درباره موشکافی شدید جسیکا سیمپسون و مقدمه جدیدی است که به آسیب های جنسی پرداخته است که اولین بار یک سال پیش در کتاب نشان داد

که در کتاب باز، سیمپسون در مورد آزار و اذیت شدن توسط یکی از دوستان خانوادگی در هنگام خواب و چگونگی عدم توانایی والدین برای اداره اوضاع نوشت. در آینده ، سیمپسون مجبور شد موضوع را با دخترش ، ماکسول ، مطرح کند. سیمپسون یادآوری کرد که در حال امضای کتاب بود که در آن یکی از بازماندگان سو abuse استفاده جنسی از احساسات غلبه کرد و وقتی ماکسول تلاش کرد تا بفهمد چه خبر است ، سیمپسون فهمید که زمان آن رسیده است که در مورد این موضوع بحث کند. “چه زمانی [the other survivor] دور شد ، ماکسول پرسید ، “او در مورد چه چیزی صحبت می کرد؟” سیمپسون می نویسد. “این زمان برای صحبت ما بود. وقتی توجه بچه ها را به خود جلب می کنید والدین باید این لحظات را غنیمت بشمارند.

نسخه شومیز از کتاب باز ضربه ایستاده 23 مارس.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>