جسیکا یلین به شما خبر می دهد ، حمله وحشتناک نیست

[ad_1]

جسیکا یلین یک بیدار زودرس است ، روزهای خود را در ساعت 6:30 صبح شروع می کند و ساعت ها را با خواندن از طریق سایت های خبری می گذراند. او حتی پس از یک حرفه برنده جایزه در رسانه های خبری مانند CNN ، می داند که چقدر جهان می تواند طاقت فرسا باشد و درونی سازی اخبار به روشی معنی دار چقدر ناامیدکننده است.

اگر به دنبال توقف پیمایش در حال مرگ هستید ، بیش از این به دنبال اینستاگرام Yellin نباشید. در اینجا ، اطلاعاتی به اندازه نیش از News Not Noise پیدا خواهید کرد. یلین این مارک تجاری را تأسیس کرد تا اطلاعات لازم را – بدون حمله وحشت همراه – به شما برساند. این زن به زنان زیر 50 سال خسته شده است که از “عصبانیت و منفی” خسته شده اند. او اخبار را از هیجان هیجان انگیز جدا می کند و می فهمد ، بنابراین درک آن ساده است ، با استفاده از همدلی به جای ترس آور.

یلین می گوید: “من به این موضوع رسیدم زیرا برای همیشه در اخبار بودم و همیشه برای من احساس می شد كه بسیاری از این بحث های میزگردی مانند پیوستن به مهمانی شام 10 دقیقه پس از شروع آن بود.” “شما مثل هستید” ، این کلمه به چه معناست؟ آن شخص کیست؟ و این فقط همین داد و فریاد است و مردم را خاموش می کند. و من به این رویدادها می رفتم ، و مخصوصاً زنان می گفتند ، “من نمی توانم به آن گوش دهم.”

یک احساس آزادی در اجرای جریان اخبار خودش وجود دارد ، اما او همچنین باید فشار فشار برای دانستن اطلاعاتی را که برای تعیین و ارائه اطلاعات به او تحمیل می کند مقابله کند. این می تواند منزوی باشد ، اما همچنین یکی از بهترین قسمت های شغل او است. برای ستون Glamour’s Doing the Work ، یلین در مورد احساس شورانگیز اما وحشت آور کار برای خودتان و همچنین نحوه شل شدن ، روال صبحگاهی و بزرگترین چالش در محل کارش صحبت می کند.

آیا شما یک روال صبحگاهی دارید؟

صبح های من کاملاً ثابت است. برخلاف توصیه هر متخصص سلامتی ، من با بررسی اخبار شروع می کنم. من توییتر را بررسی می کنم ، متن خود را برای راهنمایی بررسی می کنم ، ایمیل ها را برای هر گونه اطلاعات به طور مستقیم از افراد بررسی می کنم ، و سپس تازه شروع به مرور منابع خبری می کنم. من تصمیم می گیرم چه چیزی ارسال کنم. امیدوارم حدود ساعت 9:00 یا 9:30 آن را به پایان برسانم ، و این زمانی است که می شکنم ، و ورزش می کنم و مراقبه می کنم. باید سعی کنم آن را تلنگر کنم ، اما هرگز موفق نمی شوم ، بنابراین پذیرفته ام که اینگونه است.

آیا شما یک فرد صبحانه هستید؟

قهوه ، چای سرد ، چای داغ و آب.

اولین شغل رویایی دوران کودکی شما چه بود؟

طراح مد.

و اولین بار شما چه بود واقعی کار؟

من کاپوچینو درست کردم در [LA department store] فرد سگال در دوران نوجوانی ، و من از این کار وحشتناک بودم.

شیک ، هر چند!

منظورم این است که من هرگز نتوانستم نسبت شیر ​​به قهوه را برای هر مشتری مناسب بدست آورم.

به طور کلی چگونه با طرد شدن در محل کار کنار می آیید؟

در حرفه من ، شما دائماً با طرد شدن روبرو هستید زیرا دائماً داستان می نویسید ، نه می گیرید و سعی می کنید منابع را تعقیب کنید. من همیشه رد قلب را قبول می کنم. من از افرادی که می گویند شما فقط اجازه داده اید از پشت شما بلغزد ، نمی فهمم. اما اگر مسئله مهمی باشد ، “نه” غالباً من را تقویت می کند تا راهی دیگر پیدا کنم.

بهترین توصیه شغلی که شخصاً دریافت کرده اید چیست؟

قبل از اینکه به دنبال آن بروید ، وقت بگذارید تا بفهمید چه می خواهید. و من می دانم که به نظر می رسد فوق العاده واضح و ساده به نظر می رسد ، اما واقعاً بسیار پیچیده تر از آن است که به نظر می رسد. مشاوره شغلی من قبلاً این بود که “آنچه را که به شما می گویند انجام دهید و خواسته خود را بخواهید”. چون در کار من همیشه درست بود – من گفتم که می خواهم خبرنگار کاخ سفید باشم ، و آنها می گفتند ، “خوب ، این ناز است ، اما شما در تامپا هستید ، بنابراین شما می خواهید این قتل را در تامپا پوشش دهید. ” اما سرانجام آن را به اندازه کافی گفتم ، و در طول کار به اندازه کافی کار خوب انجام دادم ، وقتی جایی باز شد ، آنها به من فکر کردند و من به کاخ سفید رسیدم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>