جسی ریز روش ساده ای را که تمرکز می کند به اشتراک می گذارد

[ad_1]

فقط 10 دقیقه را با جسی ریز مکالمه اختصاص دهید و مکالمه را ترک کنید مانند اینکه هزینه بهترین مربی زندگی خود را پرداخت کرده اید. در هر موضوعی که بحث کردیم ، هر چقدر کوچک باشد ، خواننده و ترانه سرای کاندیدای گرمی حکمی را به زبان می آورد که به نظر شاعرانه ، مانند یکی از تک آهنگهای محبوبش می آید. نمونه مورد: داستانی به ظاهر ساده در مورد خرید محصول غازهای غاز تی شرت – كتابهای RL Stine كه او را از بچگی می ترساندند – با یك روش روشن برای غلبه بر هر مانعی خاتمه می یابد: “هر چه پیرتر می شوم و قویتر می شوم ، این موضوع را كنایه می دانم. مانند ، “جهنم بله ، آن تی شرت را به من بده. به ترسهای من قدم بگذار. “

اما هر کاری که جسی ریز انجام می دهد در خدمت بلند کردن زنان است ، از جمله خودش. این هدفی است که در هر یک از آهنگ های او به وجود می آید ، از کار انفرادی مانند “فیگورها” گرفته تا همکاری او با دعا لیپا و کالوین هریس ، “یک بوسه”. ریز به من می گوید: “در موسیقی من سعی می کنم اطمینان حاصل کنم که همیشه در مورد داستانم صحبت می کنم و داستان من ارتباط زیادی با بهبود و قوت گرفتن به عنوان یک انسان ، به عنوان یک زن دارد.”

برای این منظور ، او با کمپانی Secret برای تبلیغات برند Raise It Up همکاری می کند. راز به عنوان بخشی از تعهد 1 میلیون دلاری برای کمک به تقویت برابری جنسیتی ، بودجه ای را برای پرداخت هزینه های مراقبت از کودکان ، رشد نیروی کار و برنامه ها و خدمات کاهش موانع برای بیش از 100000 زن و خانواده های آنها کمک کرد. ریز می گوید: “Secret یک مارک تجاری برجسته است که به خاطر قهرمانی و توانمندسازی زنان شناخته شده است.” “من مشتاقانه منتظر کمک به 100000 زن با پرداخت هزینه مراقبت از کودکان در چنین زمان عجیب و غریبی هستم. کمک مالی برای کمک به تقویت برابری جنسیتی همزمان با تقویت زنان ، زنان بهتر می شود. “

بنابراین ، چه چیز دیگری باعث الهام گرفتن از رایز در این روزها شده است؟ ما در زیر با خواننده برای آخرین نسخه خود از Faves Faves صحبت کردیم.

چگونه سبک خود را توصیف می کنم

سبک من واقعاً آرام است. ذاتاً نگهداری بسیار پایینی دارم. هر از گاهی کمی از منطقه راحتی من خارج می شود ، اما کمد لباس من واقعاً از چیزهایی تشکیل شده است که اتفاقاً هر وقت بخاطر یک کار یا کار خارج شده ام ، آنها را دوست دارم. من واقعاً از خرید لذت نمی برم ، اما اگر بیرون از خانه باشم و ، نمی دانم ، یک تی شرت گرافیکی Lauryn Hill در سمت راست من در فروشگاهی است که قصد ورود به آن را نداشتم ، نمره.

در حال حاضر مورد علاقه من در کمد لباس من XL دوتایی است غازهای غاز تی شرت دوست داشتنی خنده دار است ، وقتی بچه بودم از او دور می شدم غازهای غاز چون قبلاً گریه من را می ترساند. اما هر چه پیرتر و قویتر می شوم ، این مسئله را کنایه آمیز می دانم. مانند ، “جهنم بله ، آن تی شرت را به من بده. به ترسهایم قدم بگذار. ”

آخرین کتاب عالی که خواندم

زمین جدید: بیدار شدن با هدف زندگی شما توسط اکهارت تول. من بعد از یک کنسرت مشغول امضای چیزها بودم و یک دختر واقعاً پیش پا افتاده با کتاب به من رسید و مثل این بود: “من به شما هدیه ای دارم. من فکر می کنم شما آن را دوست خواهید داشت. ” آنچه دیوانه است این است که این اتفاق در آخرین تور رخ نداده است – من مدتی این کتاب را با خودم داشتم ، اما تا همین اواخر فرصتی برای خواندن آن نداشتم. زندگی خیلی سریع پیش می رفت – یک نقطه وجود داشت که من در هر سال سه تور انجام می دادم – اما بالاخره وارد آن شدم و آن را به شدت توصیه می کنم. این به شما می آموزد که چطور باید بسیار بیشتر حضور داشته باشید و مهارت هایی را برای کاهش سرعت دارید تا بتوانید تصمیمات آگاهانه تری بگیرید که با هدف بزرگتر شما همسو باشد ، در مقابل این است که اجازه دهید منوی خودکار شما زندگی خود را بگذراند تا سالها بگذرد و شما به اطراف نگاه کنید و احساس کنید شما دیگر حتی به خودتان متصل نیستید

جلد جدید کتاب زمین

یک زمین جدید توسط اکهارت تول

آنچه از سال گذشته آموخته ام

یاد گرفتم که به درمان نیاز دارم. [Laughs] من یاد گرفته ام که بیشتر از گذشته نیمه پر از جام را نگاه کنم ، زیرا امسال این فرصت را به من داد که به درون خود بروم و درون خود را توسعه دهم. من این کار را انجام داده ام که مدیتیشن 21 روز فراوانی Deepak Chopra است. این واقعاً کمک کننده است ، اما همچنین به من نشان می دهد که کار دیگری برای انجام دادن دارم. همانقدر که فکر می کردم در سال های 2018 و 2019 رشد کرده ام ، فهمیدم که شما هرگز رشد نمی کنید.

شب ها چطور می خوابم

در مورد کارهای روزمره شبانه و کمی عشق به خود و مراقبت از خود در پایان روز چیزهای زیادی برای گفتن وجود دارد. به معنای واقعی کلمه می تواند فقط پنج دقیقه باشد ، اما بسیار کمک می کند. برای من ، این روغن نعناع و اسطوخودوس روی مچ دست ، بینی و شقیقه هایم درست قبل از خواب است. روغن نعناع مانند چاقوی روغنهای ضروری ارتش سوئیس است. من از آن به عنوان یک عطر نیز استفاده می کنم. به آرامش شما در شب کمک می کند و همچنین به شما کمک می کند تا در روز بیدار شوید. همچنین اگر سردرد دارید ، آن را روی پیشانی خود قرار دهید. این کمک خواهد کرد بسیار خوب است.

همچنین ، من شب از یک تی شرت مشکی استفاده می کنم. ماسک های چشم برای من خوب کار نمی کنند زیرا من زیاد حرکت می کنم ، بنابراین من یک تی شرت مشکی XL دارم که آن را روی چشم هایم قرار می دهم و خنک می شوم.

بطری روغن ضروری

روغن ضروری خالص نعناع همیشه بهار

هک زندگی ای که می خواهم همه بدانند

یک کاغذ کوچک در کنار تخت یا آینه خود داشته باشید ، و موارد تأیید و نوشتن را بنویسید. من احساس می کنم همه باید این کار را انجام دهند ، زیرا این امر کمک بسیاری به تغییر زندگی من کرد. این کمک می کند تا باتری ها را در پشتم بگذارم و تمرکزم را بیشتر کنم. اگر نقشه نداشته باشید چگونه می خواهید به جایی که می خواهید بروید برسید؟ اگر به خود یادآوری نکنید که قدرتمند و قدرتمند هستید ، چگونه می خواهید به خود یاد بگیرید که چگونه رشد کند؟ اگر این چیزی بود که به یک امر عادی تبدیل می شد – مانند اینکه مدارس به بچه ها یاد می دهند که تأییدیه ها و اهداف خود را بنویسند – من فکر می کنم همه موفق خواهند بود. فکر می کنم این چقدر ابزاری باشد. اگر همه این کار را می کردند ، همه از دیدن اینکه همه چیز با چه سرعتی و عمیقی تغییر مکان می یابد ، شوکه می شوند.

آنا موسلین معاون سردبیر در است زرق و برق او را در اینستاگرام دنبال کنید annamoeslein.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>