جشنواره دو روزه لاله های کشمیر با رونق چشمگیر گردشگران به پایان می رسد

[ad_1]

جشنواره دو روزه لاله های کاشمر با پایان یافت
منبع تصویر: TWITTER / NARENDRAMODI

جشنواره دو روزه لاله های کشمیر با رونق چشمگیر گردشگران به پایان می رسد

جشنواره دو روزه لاله با اجرای شگفت انگیز فرهنگی و موسیقی توسط هنرمندان و خوانندگان محبوب از داخل و خارج جامو و کشمیر پایان یافت. جشنواره ای که روز گذشته توسط فرماندار جامو و ستوان کاشمر مانوج سینها افتتاح شد به همت گروه گردشگری جامو و کشمیر با همکاری شرکت توسعه گردشگری جامو و کشمیر و گروه گلکاری برگزار شد.

هدف از برگزاری چنین جشنواره زیبایی این بود که در حالی که گردشگران از زیبایی باغ لاله لذت می بردند ، در یک مکان واحد نیز در معرض فرهنگ ، موسیقی ، غذاهای سنتی و صنایع دستی ما قرار می گیرند.

دپارتمان گردشگری ، JKTDC ، صنایع دستی دپارتمان و همچنین بخش گل سازی علاوه بر شرکتهای خصوصی ، غرفه های خود را که هنرها و صنایع دستی ، آشپزخانه ها و سایر موارد منحصر به فرد کشمیر را به نمایش می گذارد ، برپا و تزئین کرده اند.

India Tv - جشنواره لاله های جامو و کشمیر 2021

منبع تصویر: انتشار مطبوعات

جشنواره جام لاله جامو و کشمیر 2021

به همین مناسبت ، بازدیدکنندگان از زیبایی باغ گل لاله تمجید و از تلاش های گروه گل کاری در زیبا سازی باغ با دقت و تلاش قدردانی کردند.

مردم از زیبایی های این باغ که توسط بخش گل سازی به زیبایی نفس می گیرد لذت می برند. وزیر گردشگری با بیان اینکه ورود بهار به خودی خود جشنواره ای است برای جشن گرفتن ، وزیر گردشگری گفت نه تنها لاله ها بلکه گلها در کل کشمیر شکوفا هستند. .

دبیر گردشگری با دعوت از مسافران برای بازدید از كشمیر گفت كه بهار زمان مناسبی است تا مردم سراسر كشور بیایند و از زیبایی های طبیعی اینجا لذت ببرند.

India Tv - جشنواره جام لاله جامو و کشمیر 2021

منبع تصویر: انتشار مطبوعات

جشنواره جام لاله جامو و کشمیر 2021

وی گفت: وزارت گردشگری مجموعه ای از جشنواره ها را برنامه ریزی کرده است و جشنواره لاله ها تازه آغاز فصل های آینده برای جذب گردشگران به کشمیر است.

“جامو و کشمیر مکانی برای همه فصول است و ما در هر فصل جشنواره هایی را برای مردم محلی و گردشگران در نظر داریم. ما با شکوفه بادام (جشنواره بادامواری) شروع کردیم و اکنون جشنواره لاله ها و بسیاری از رویدادهای دیگر در تابستان برگزار می شود. جشنواره لاله یک دعوت آزاد برای همه مردم از سراسر کشور و از سراسر جهان است تا زیبایی جامو و کشمیر را جشن بگیرند. خوانندگان و هنرمندان برجسته ای که به همین مناسبت برنامه اجرا کردند شامل ویبا ساراف ، استاد گلزار گانی ، فاروق است. گانی ، وحید جیلانی ، یاور ابدال ، مهمت سید ، عرفان بلال ، سونالی دوگرا ، وقار خان.

India Tv - جشنواره لاله های جامو و کشمیر 2021

منبع تصویر: انتشار مطبوعات

جشنواره جام لاله جامو و کشمیر 2021

در روز افتتاحیه ، اجرای زنده Badshah خواننده مشهور بالیوودی و Aastha Gill ، گردشگران بازدید کننده را به وجد آورد و مورد تشویق تماشاگران قرار گرفت.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>