جنا اورتگا به سوالات بزرگ زیبایی پاسخ می دهد

[ad_1]

جنا اورتگا اعتراف می کند که در گذشته با روال مراقبت از پوست دست و پنجه نرم می کرده است ، بنابراین وقتی می گوید سالهاست که هر روز از یک محصول استفاده می کند ، بلافاصله او را باور می کنید و (ب) می دانید که باید جواب دهد. این بازیگر می گوید: “من از سن 13 سالگی از شستشوی آکنه صورتی گریپ فروت Neutrogena استفاده کردم.” “من پوستی ترکیبی دارم ، اما پوست من را خشک نمی کند و بوی شگفت انگیزی دارد.”

به همین دلیل اورتگا وقتی مارک به او نزدیک شد تا یکی از سفیرانش باشد بسیار هیجان زده شد. او به اشتراک می گذارد: “مطمئناً لحظه ای خرج من بود.” “اینکه با محصولاتشان بزرگ شده ام و آنها را مدت زیادی دوست داشته ام ، خیلی جالب است.”

پاک کننده گریپ فروت صورتی صورتی ضد آکنه بدون روغن Neutrogena

پاک کننده صورت آکنه صورتی گریپ فروت بدون روغن Neutrogena

اورتگا از نه سالگی مشغول به کار بوده است ، بنابراین در این راه نکات زیادی در مورد مراقبت از پوست و آرایش برای او انتخاب کرده است. از بازی در سریال کانال دیزنی گیر افتادن در میان به یک نقش اصلی در هیجان انگیز دراماتیک نتفلیکس ، شما، ما از اورتگا پرسیدیم – در حال حاضر در کنار جنیفر گارنر در فیلم نتفلیکس بازی می کند روز بله– برای به اشتراک گذاشتن آنچه او آموخته است. زمان یک دور دیگر از زرق و برقسوالات زیبایی بزرگ!

یک قانون زیبایی که شما به آن قسم می خورید چیست؟

بهترین دوست من به من گفت که هفته ای یکبار جلد بالش و ملحفه را بشویید ، و این زندگی من را تغییر داد. موارد کوچکی از این دست برای پوست شما تفاوت ایجاد می کند. و همیشه ضد آفتاب بزنید. من عاشق Ultra Sheer 55 Face Mist جدید Neutrogena هستم. خیلی ضخیم نیست ، و به معنای واقعی کلمه دو جنجال است قبل از اینکه از در بیرون بروم. من آن را در ماشینم نگه می دارم و هرگز فراموش نمی کنم.

بطری Neutrogena Ultra Sheer Face Mist SPF50

کرم ضد آفتاب Neutrogena Ultra Sheer Face Mist SPF 55

به نظر شما یک قانون زیبایی BS چیست؟

هرکسی احساس می کند که باید ابروهای خود را به همان شکل کشیده یا پر کند. رسانه های اجتماعی بر نحوه مشاهده برخی از روندها تأثیر گذاشته اند و ما همیشه به تصویر خود فکر می کنیم ، اما زیبایی ذهنی است. چهره شما بوم و مکان بازی شما است ، بنابراین احساس نکنید که باید به شیوه خاصی به خود سبک دهید یا به نوعی به نظر برسید فقط به این دلیل که بیشترین پسند را به شما می رساند.

بهترین توصیه زیبایی که مادر شما تاکنون داشته است چیست؟

سازگاری و روال. من فوق العاده در مورد چیزی وسواس پیدا خواهم کرد و سپس آن را رها خواهم کرد ، مخصوصاً در مورد ساعت کاری ام. بنابراین مادرم به من آموخته است كه به یك روال معمول بپردازم. من متوجه شده ام که اگر این کار را نکنم ، پوست من اغلب بیشتر می شکند.

جای خالی را پر کنید: من موهایم را دوست دارم

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>