جنجال قلدری کریسی تیگن-کورتنی استودن ، توضیح داده شده است

[ad_1]

نتایج حاصل از جنجال قلدری کریسی تیگن-کورتنی استودن همچنان ادامه دارد. از اتهامات اصلی گرفته تا تصمیم گزارش شده تیگن برای کناره گیری از یک نقش تلویزیونی ، در اینجا همه مواردی است که باید بدانید.

کریسی تیگن به دلیل “منفی بودن” آنلاین ، توییتر را ترک کرد.

در 24 مارس ، نویسنده مدل و کتاب آشپزی به پیروان گفت که او حساب توییتر خود را غیرفعال می کند زیرا دیگر نمی تواند “منفی نگری را مسدود کند”.

“هی. بیش از 10 سال ، شما دنیای من بودید. من صادقانه مدیون این جهانی هستم که ما در اینجا ایجاد کرده ایم. من واقعاً بسیاری از شما را دوستان واقعی خود می دانم ،” تایگن موضوع توییتر خود را شروع کرد. “اما وقت آن است که برای من خداحافظی کنم. این دیگر به اندازه منفی به من جواب مثبت نمی دهد و فکر می کنم زمان مناسب برای فراخوانی چیزی است. “

شما می توانید بیشتر موضوع کامل را در اینجا پیدا کنید ، زیرا Teigen از آن زمان به سیستم عامل بازگشته است.

کورتنی استودن کریسی تیگن را به قلدری متهم کرد.

اعلامیه تایگن تقریباً بلافاصله مورد انتقاد کورتنی استودن قرار گرفت ، وی ادعا کرد که تایگن سالها در توییتر آنها را مورد آزار و اذیت قرار داده است. TMZ عکسهای صفحه ای از توییت های ادعا شده را به اشتراک گذاشته است ، که از جمله هایی مانند “من از شما متنفرم” تا “رفتن” متغیر است. خوابیدن. برای همیشه.”

در سال 2011 ، کورتنی استودن برای اولین بار در هنگام ازدواج با مربیگری داگ هاچیسون ، وقتی 51 ساله بود و آنها فقط 16 ساله بودند ، خبرساز شد. رسانه ها و افراد مشهور در یک پروفایل اخیر با جانور روزانه.

استودن در ماه مه 2021 ، چند سال پس از طلاق از هاچیسون در سال 2018 ادعا کرد: “او فقط درمورد اینکه می خواهد” یک چرت خاکی “داشته باشم توئیت نمی کرد بلکه به صورت خصوصی از من می خواست و خود را می کشم.” “من نمی توانم صبر کنم تا شما بمیرید.”

کریسی تیگن به دلیل رفتار گذشته خود عذرخواهی کرد.

“خیلی از مردم آنقدر خوش شانس نیستند که بخاطر تمام مزخرفات گذشته خود در مقابل کل جهان پاسخگو باشند. من از آنچه قبلاً هستم فروتن و ناراحت هستم. وی در 12 مه در یک موضوع طولانی دیگر در توئیتر نوشت ، من یک فرد غیر امن و جلب توجه کننده بودم. “من از رفتار خود شرمنده و کاملاً خجالت می کشم اما این چیزی نیست که احساس کورتنی را احساس کردم. من خیلی سخت کار کرده ام تا به شما خوشبختی و محبوبیت بدهم و احساس فروپاشی شما تقریباً غیر قابل تحمل است. این تنها اشتباهات من نبوده و مطمئناً آخرین تلاش من برای تلاش من نخواهد بود اما خدای من سعی خواهم کرد !! ”

تيگن ادامه داد ، “من سعي كرده ام به طور خصوصي با كورتني ارتباط برقرار كنم اما از آنجا كه به همه اين موارد علني شدم ، مي خواهم علناً عذرخواهي كنم. خیلی متاسفم ، کورتنی. امیدوارم شما هم اکنون بتوانید خوب شوید و بدانید که من عمیقا متاسفم. و من خیلی متاسفم که شما را ناامید کردم من برای همیشه تلاش خواهم کرد تا از 10 سال پیش ، 1 سال پیش ، 6 ماه پیش بهتر باشم. “

استودن عذرخواهی را پذیرفت ، اما انکار کرد که تیگن دست به کار شد.

“من عذرخواهی او را می پذیرم و او را می بخشم. استودن در 12 مه در اینستاگرامم نوشت: “در حقیقت ، او مرا در توییتر مسدود کرد. همه من می خواهم باور کنم که این یک عذرخواهی صادقانه است ، اما به نظر می رسد تلاش عمومی برای نجات مشارکت او با Target و مارک های دیگر که متوجه می شوند “بیداری” او یک رکورد شکسته است. “

گفته می شود تیگن از نقش خود در کناره گیری کرد من هرگز فصل 2.

طبق گزارشی از تنوع در تاریخ 4 ژوئن ، Teigen از یک نقش صداپیشه قبلی برنامه ریزی شده در یک فصل 2 از کمدی Netflix با حمایت Mindy Kaling کناره گیری کرد ، من هرگز.

با در دسترس قرار دادن اطلاعات بیشتر ، این پست به روز می شود.


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>