جنیفر آنیستون از این سایه های دقیق رژ لب در ‘Friends’ استفاده کرد

[ad_1]

جنیفر آنیستون دوستان شخصیت ، راشل گرین ، یک نماد سبک صادقانه است. این شخصیت از سه تایی کودک و دامن های چهارخانه گرفته تا شلوار جین گشاد و به بهترین شکل ، شخصیت خنک و بدون دردسری را در خود جای داده است که مد دهه 90 را جذاب می کند ، حتی 20 سال بعد. هنگامی که صحبت از زیبایی می شود ، مطمئناً مدل موی “ریچل” آنیستون تمام درخشش را به دست می آورد ، اما به لطف Tiktok ، سرانجام رژ لب قهوه ای آجری و عالی او به عنوان شایسته ای شناخته می شود.

ویدئویی از روزنامه نگار زیبایی لورا کاپون ، که در آن او در مورد مصاحبه اخیر خود با او صحبت می کند دوستان رابین سیگل ، هنرمند ارشد ارایش ، اخیراً دور برنامه را زده است.

کاپون مشترک است که سیگل از مداد لب کلاسیک MAC در Spice on Aniston استفاده کرده و آن را با رژ لب این برند در Touch جفت کرده است. ادویه برهنه و قهوه ای از دهه 90 پرفروش ترین محصول MAC بوده و در سالهای اخیر احیای گسترده ای یافته است – در سال 2015 ، کایلی جنر با نشان دادن سایه مورد علاقه خود باعث کمبود آن شد. تاچ سایه ای قهوه ای خنثی با رنگ گرم و مشابه ، دارای کمی براقیت طبیعی است.

در سال 2017 ، آنیستون گفت زرق و برق که او همچنین در هنگام فیلمبرداری از رژ لب MAC در پارامونت استفاده خواهد کرد. “این یک آجر قهوه ای بود. یادم می آید وقتی کار می کردم این رنگ اصلی من بود دوستان،” او گفت. پارامونت سایه ای شبیه به Touch دارد ، اما کمی تیره تر و با پایان مات واقعی دهه 90 میلادی.

کاپون با راشل متوقف نشد. او همچنین سایه های لب Pheobe و Monica را نشان داد. برای کورتنی کاکس ، سیگل از MAC’s Spice it Up استفاده کرد که قرمز تیره ای است و به داخل قهوه کرن بری می رود.

وقتی نوبت به آرایش لیزا کودرو رسید ، سیگل لمس سبک تری را انتخاب کرد و سایه برهنه واقعی به خود گرفت. ظاهراً سایه دقیق استفاده شده او قطع شده است ، اما او می گوید Pillow Talk شارلوت تیلبری یک دوربینی نزدیک برای سایه است.

سایه های زیر را بخرید و انگشتان خود را ضربدر بزنید تا به موقع برسند دوستان پیوستن به اواخر این هفته.

مداد لب MAC در ادویه
براق کننده رژ لب MAC در لمس

رژ لب MAC Luster in touch

رژ لب کرم MAC در پارامونت

رژ لب کرم MAC در پارامونت

رژ لب MAC Luster در Spice it Up

رژ لب MAC Luster در Spice it Up

رژ لب مات انقلاب شارلوت تیلبری در Pillow Talk

رژ لب مات انقلاب شارلوت تیلبری در Pillow Talk

Bella Cacciatore همکار زیبایی در است زرق و برق او را در اینستاگرام دنبال کنید bellacacciatore_

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>