جنیفر آنیستون قسم می خورد که این یک چیز ساده موهای او را برای بهتر شدن تغییر داد

[ad_1]

کلمه “اینفلوئنسر” این روزها بسیار دور می زند ، اما تعداد کمی از افراد در این جهان تأثیر یا تأثیر جنیفر آنیستون را دارند.

او از دهه 90 الهام بخش روندهای اصلاح مو است. سبک مینیمالیستی او همیشه در صدر لیست های خوش لباس و تابلوهای روحیه قرار دارد. (به غیر از جن ، آخرین باری که دیده اید کسی یک لباس سیاه کم رنگ روی فرش قرمز می پوشد و فکر می کند ، من نیازش دارم؟) ما امیدواریم که حتی یک اونس از درخشش او را بدست آوریم ، آب ، مرطوب کننده و چیزهای بیشماری دیگر خریداری می کنیم. سالها پیش ، یک جراح مغز و اعصاب حتی چیزی به نام “جنیفر آنیستون نورون” را کشف کرد. این بدان معناست که همه ما – کاملاً تحت اللفظی ، توسط علم ثابت شده است – با او وسواس داریم.

پروتئین های حیاتی

چه کسی می تواند برای قسمتی از Faves Faves شما بهتر باشد زرق و برق ستونی که محبوب ترین هالیوود در آن لحظه همه چیزهایی را که دوست دارند از بین ببرد؟ این بازیگر (و مدیر خلاقیت تازه تأسیس شده با نام تجاری کلاژن Vital Proteins) وقت خود را صرف کرد و از طریق برنامه سلامتی خود ، پادکست های بالای صف خود و آخرین چیزی که خریداری کرد با ما صحبت کند. ادامه مطلب را بخوانید!

راه مورد علاقه من برای گذراندن یک روز مرخصی

… که ما فقط یک سال و نیم وقت داشتیم! از آن روزها حوصله ام سر رفته است. [Laughs] اما راه مورد علاقه من برای گذراندن یک روز تعطیل این است که فقط گیاهخواری کنم و تماشای لوله مشعل را داشته باشم. روزهای یکشنبه ، من عاشق دوستانی ام که می آیند و ما آشپزی می کنیم و بچه ها بازی می کنند و ما پاتوق می کنیم و گپ می زنیم و سرگرم می شویم.

روال سلامتی من

من به طور کلی به سلامتی نزدیک می شوم. من معتقدم که این فقط مربوط به سلامتی تغذیه نیست – بلکه عاطفی ، روحی ، ذهنی ، جسمی ، روحی و کل ارتباط آن است. من صبح را با پروتئین های حیاتی قهوه ام شروع می کنم. بدون آن نمی توانم یک روز را شروع کنم. بسته های چوبی تعویض بازی هستند. اگر شما هرگز به تعطیلات رفته اید و نمی خواهید یک وان عظیم بیاورید ، این بسته ها را خیلی راحت وارد چمدان می کنید. این زندگی من را تغییر داد.

دکترم به من گفت که از سالها قبل شروع به مصرف کلاژن در قهوه ام کن. من نمی فهمیدم که قرار دادن این پودر در قهوه یا اسموتی من چه عواملی را تغییر می دهد – اما صادقانه بگویم ، من نمی توانستم در چند ماه باور کنم که مفاصل من چقدر تغییر کرده است. من بسیار جسمی هستم ، بنابراین ساییدگی وجود دارد و همه چیز شروع به صدمه زدن می کند. تمریناتم بهبود یافت ، و همچنین پوست ، مو ، ناخن هایم نیز بهبود یافتند. بی نظیر بود.

پروتئین های حیاتی

پروتئین های حیاتی پپتیدهای کلاژن

بسته پروتئین های حیاتی

Vital Proteins Stick Pack Sampler

من همچنین بلافاصله بعد از قهوه مدیتیشن می کنم – یا گاهی اوقات مدیتیشن می شود ، سپس قهوه – اما هر نظمی که داشته باشم ، بعد از آن جریان هوشیاری را به مدت حدود 10 دقیقه می نویسم. این نیز بعد از راه رفتن و تغذیه سگهای من است. و سپس روز من معمولاً با یک تمرین شروع می شود. من تمرین مورد علاقه ندارم. من همه آنها را به یک اندازه دوست دارم. من آنها را تغییر می دهم ، زیرا اگر فقط یک کار را برای مدت طولانی انجام دهید ، می توانید خسته شوید. من همچنین سعی می کنم تا آنجا که ممکن است حداقل بعد از یک ساعت تلفن را بلند نکنم تا اینکه آنچه که من توضیح دادم.

چیزی که الان دارم تماشا می کنم

من فقط بو برنهام رو تماشا کردم داخل. این واقعاً جذاب بود. چه پسر باهوشی است. شخصی گفت: “شما واقعاً باید تمرکز خود را حفظ کنید تا تجربه را بدست آورید. حواس خود را پرت نکنید. وقتی مشغول پختن شام هستید یا وقتی که مردم در آن هستند ، آن را تماشا نکنید. ” و من کاملاً درک کردم ، زیرا احساس می کنم آنچه را که او برای ما خلق کرده کاملاً تجربه کردم. زیبا بود. بی نظیر بود. و او نیز بسیار جوان است – من واقعاً تحت تأثیر قرار می گیرم که او 30 ساله با این همه خرد و بینش است.

پادکستی که دوست دارم

من اغلب نمی توانم کتاب بخوانم. من این تعداد زیادی را روی میز خود دارم ، اما باید از طریق متن ها عبور کنم. دیگر وقت نشستن من نیست. همچنین ، من مشکل خواندن دارم زیرا نارساخوان هستم. این مرا برای همیشه می برد. بنابراین من معمولاً نوعی دختر کتاب صوتی هستم ، زیرا آنچه برای شخصی خواندن سه روز طول می کشد ، احتمالاً دو هفته طول می کشد. و بعد ناامید می شوم.

من عاشق پادکست هستم. مورد علاقه من “SmartLess” است. این سه نفر از افراد مورد علاقه من در این سیاره هستند: جیسون بیتمن ، ویل آرنت و شان هیز. همه ما دهه های بسیاری ، بسیاری ، بسیاری ، بسیاری ، بسیاری ، بسیاری ، بسیاری از دوستان عزیز بوده ایم. اما این سه نفر با هم یکی از جالب ترین تجربه هایی است که شما تجربه کرده اید. هر هفته هر یک مهمان را انتخاب می کند و دو نفر دیگر را غافلگیر می کند. آنها نمی دانند که مهمان کیست ، بنابراین هیچ س questionsالی برای آنها آماده نشده است و همه اینها از لحظه بالای سرشان است. فقط یک ساعت محکم می خندم. این فقط خارق العاده است.

وقتی داشتیم تیراندازی می کردیم نمایش صبح، خیلی سخت بود نه تنها در طول همه گیری اتفاق افتاد ، بلکه یک نمایش سنگین بود. اینکه بتوانم آن بچه ها را سرگرم کنم و فقط در راه کار من و در راه بازگشت به خانه بخندم یک روز ساز واقعی بود.

آخرین چیزی که خریدم

کلاه آفتاب! کلاه آفتابی که روی آن قرار نگیرد. مثل روکش است اما کلاه آفتاب است. چون دوست دارید موهایتان هنوز آفتاب ببوسد ، درست است؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>