جنیفر آنیستون و دیوید شویمر هنگام فیلمبرداری از دوستان با یکدیگر برخورد سختی داشتند

[ad_1]

آنها ممکن است “خرچنگ دریایی” دیگران نبوده باشند ، اما جنیفر آنیستون و دیوید شویمر در حالی که شخصیت های آنها راشل گرین و راس گلار دور هم جمع می شدند ، یکدیگر را له می کردند.

شویمر در این اواخر نشان داد: “در فصل اول ، من به شدت به جن حمله کردم.” دوستان گردهمایی ویژه در HBO Max. این اتفاق پس از آن رخ داد كه جیمز كوردن ، مجری برنامه از بازیگران پرسیده بود كه آیا در بین آنها رابطه عاشقانه ای وجود دارد یا خیر ، و آنیستون از شویمر خواست تا به آنها پاسخ دهد. سپس او اعتراف کرد ، “این متقابل بود.”

با مجوز از مجموعه اورت

شویمر توضیح داد: “من فکر می کنم که در هر برهه هر دو ما سخت یکدیگر را له می کردیم ، اما این مانند این بود که دو کشتی رد شوند زیرا یکی از ما همیشه با هم رابطه داشت و ما هرگز از این مرز عبور نکردیم” ، ما به آن احترام گذاشتیم. ” ظاهراً رابطه آنها هرگز فراتر از مرحله دوستی نبود.

آنیستون افزود: “یادم می آید كه یك بار به دیوید گفتم:” اگر اولین باری كه من و تو در حقیقت بوسه می كنیم قرار است در تلویزیون ملی حضور پیدا كنیم چنین ناصافی خواهم كرد “، با اشاره به دور هم جمع شدن شخصیت های آنها.

NBC

“مطمئناً ، اولین باری که در آن کافی شاپ بوسه زدیم. ما فقط تمام عشق و علاقه خود را نسبت به یکدیگر به راس و راشل هدایت کردیم. ” شما باید از احساسات خود برای بازیگری خود استفاده کنید!

آنها موافقت کردند که خارج از دوربین هستند ، لحظات لطیف وجود دارد. شویمر اعتراف کرد ، “من به همان یکی دو سال اول فکر کردم ، می دانید وقتی از تمرین فاصله می گرفتیم ، لحظاتی وجود داشت که می توانستیم روی کاناپه بغل کنیم.”

HBO Max

او سپس به یاد آورد ، “من فکر می کنم ،” چطور همه نمی دانستند که ما یکدیگر را له می کنیم؟ “” اما چهار بازیگر اصلی دیگر – لیزا کودرو ، مت لابلانک ، متیو پری و کورتنی کاکس – همه در واقع این را گفتند ، آنها می دانستند. بنابراین شاید بازیگری خیلی روان نبود.

شویمر گفت که جذابیت متقابل او و جنیفر آنیستون “وضعیتی بود که ما نتوانستیم از عهده آن برآییم” اما به نظر می رسد که هیچ پشیمانی ندارد. و آنها همیشه وگاس را خواهند داشت!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>