جنیفر لوپز با پوشیدن آنچه به نظر می رسد فلانل بن افلک باشد

[ad_1]

جنیفر لوپز و بن افلک به طور واضح سعی در پایین نگه داشتن چهره ندارند.

روز پنجشنبه ، 10 ژوئن ، لوپز با پوشیدن چیزی که به نظر می رسد یکی از فلان های دوست پسرش باشد ، از هواپیما در LA خارج شد. در زیر دکمه آبی و قرمز – که گفته می شود افلک در سه سال گذشته چندین بار از آن استفاده کرده است – ستاره پاپ یک تاپ سفید و عرق پوشیده بود. عکسهای لوپز را می توانید در اینجا ببینید.

اگر چه هفتگی گزارش می دهد که افلک در آخرین سفرش به لوپز ملحق نشده است ، او اوایل هفته با مادر لوپز ، گوادالوپه رودریگز ، در یک کازینو در لاس وگاس ، جایی که او در حال فیلمبرداری فیلم جدید بود ، دیده شد.

فلانل مورد نظر

BG004 / Bauer-Griffin

این اولین لحظه زن و شوهر متاخر آنها از زمان احیای عاشقانه تقریباً 20 سال پیش نیست. در ماه مه ، طرفداران متقاعد شده بودند که افلک از زنجیر حلقه ای نقره ای مربوط به دوران بنیفر اولیه استفاده کرده است. “این چیزهای lil است ،” jloaffleck توییت کرد. “بن افلک با همان ساعتی که JLo به او داده بود هنگام فیلمبرداری” Jenny From The Block “.” در کنار این توییت دو تصویر: یکی از سفرهای 2021 و دیگری از سال 2002 تا 2004.

بن افلک و جنیفر لوپز در سال 2003 در یک بازی لیکرز شرکت کردند. مچ دست چپ را بررسی کنید!

وینس بوچی / گتی ایماژ

اگر قبلاً نمی توانستید بگویید ، به نظر می رسد همه چیز بین جنیفر لوپز و بن افلک جدی شده است. در حقیقت ، گرچه لوپز از قبل خانه ای در لس آنجلس دارد ، اما برای نزدیك شدن به افلك در حال آماده سازی این محل برای اقامت دائم خود است. یک منبع به E می گوید! اخباری مبنی بر اینکه لوپز “اجاره میامی خود را بسته بندی می کند” و شهری را که با نامزد سابق الکس رودریگز زندگی می کرد ترک می کند.

خودی می گوید: “او تابستان امسال بین LA و Hamptons خواهد بود ، اما LA پایگاه او خواهد بود.” دوقلوهای او ، اِم و مکس ، به او خواهند پیوست و گفته می شود که لوپز در حال حاضر در مدارس برای حضور آنها در پاییز است.

یک منبع اخیراً گفت: “بن با بچه ها عالی است و همین باعث جلب توجه J. Lo به او شده است.” هفتگی ما. “او دید که او چقدر با بچه هایش رفتار و تعامل دارد و دوباره عاشق او شد.”


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>